Connect with us

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στο τοπικό

Ανακοινώθηκαν πριν από λίγο οι διαιτητές που θα σφυρίξουν τα ματς στα τοπικά πρωταθλήματα αυτού του Σαββατοκύριακου  17-18/3

Αναλυτικά…

Αγώνες του Σαββάτου 17-03-2018
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α’ κατηγορία – -24η 16:30 Βραχνεΐκων Αετός Πατρών-Λιμνοχώρι ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Α’ κατηγορία – -24η 16:30 Ζαρουχλεΐκων Αναγέννηση Πατρών-Εθνικός Σαγεΐκων ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Α’ κατηγορία – -24η 16:30 Θ. Χρυσανθόπουλος (Αγ. Βασ) Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Θύελλα Πατρών ΜΑΚΡΥΠΟΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Α’ κατηγορία – -24η 16:30 Αβύθου Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου-Νίκη Προαστείου ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Α’ κατηγορία – -24η 16:30 Ριόλου Πανμοβριακός Ριόλου-Ατρόμητος Πατρών ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
Α’ κατηγορία – -24η 16:30 Παραλίας Δόξα Παραλίας-Φωστήρ Οβρυάς ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Α’ κατηγορία – -24η 16:30 Αγυιάς Δαβουρλής K. 92-Λέων Α. Αλισσού ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
Α’ κατηγορία – -24η 16:30 Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου) Πήγασος Μπεγουλακίου-Άρης Πατρών ΦΩΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Β’ κατηγορία – 1ος Όμιλος-24η 16:30 Χαλανδρίτσας Δόξα Χαλανδρίτσας-Σταροχώρι ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Γ’ κατηγορία – 2ος Όμιλος-20η 16:30 ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Περιβόλα-Άνω Καστρίτσι ΝΤΑΒΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
Β’ κατηγορία – 2ος Όμιλος-24η 16:30 Ντα Λουζ Οβρυάς Πάτραι Α.Π.Σ.-Αετός Ρίου ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Β’ κατηγορία – 3ος Όμιλος-24η 16:30 Ροδιάς Φλόγα Ρόδιας-Ακράτα ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Β’ κατηγορία – 3ος Όμιλος-24η 16:30 Ρίου Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Αστήρ Τέμενης ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Β’ κατηγορία – 3ος Όμιλος-24η 16:30 Καμαρών Αχιλλέας Καμαρών-Σκεπαστό ΤΣΙΡΙΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Β’ κατηγορία – 3ος Όμιλος-24η 18:00 Καλαβρύτων Καλάβρυτα-Φοίνικας Σαλμενίκου ΣΑΦΑΡΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Αγώνες της Κυριακής 18-03-2018
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Β’ κατηγορία – 1ος Όμιλος-24η 13:00 ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Φαραικός-Διαγόρας 2010 ΤΙΜΟΛΕΩΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Β’ κατηγορία – 1ος Όμιλος-24η 16:30 Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου) Αχαιός Σαραβαλίου-Απόλλων Βίδοβας ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Β’ κατηγορία – 1ος Όμιλος-24η 16:30 Μαζαρακίου Πείρος Ισώματος-Δίας Σαραβαλίου ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Β’ κατηγορία – 1ος Όμιλος-24η 16:30 ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Καλλιθέα-Καμίνια ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Β’ κατηγορία – 1ος Όμιλος-24η 16:30 Σταυροδρομίου Τριταιικός-Ατρόμητος Λάππα 2015 ΦΩΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Β’ κατηγορία – 1ος Όμιλος-24η 16:30 Μιντιλογλίου Αστέρας Μιντιλογλίου-Ωλενιακός ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Β’ κατηγορία – 1ος Όμιλος-24η 16:30 Βραχνεΐκων Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Πήγασος Πατρών ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Γ’ κατηγορία – 1ος Όμιλος-20η 11:00 Ζαρουχλεΐκων Δόξα Πατρών-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων ΒΑΒΙΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
Γ’ κατηγορία – 1ος Όμιλος-20η 11:00 ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων-Άρλα ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Γ’ κατηγορία – 1ος Όμιλος-20η 12:00 Λακκόπετρας Αθλητική Ένωση Δυμαίων-Πετεινοί ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Γ’ κατηγορία – 1ος Όμιλος-20η 16:30 Ντα Λουζ Οβρυάς Γαλήνη-Πυρσός Πατρών ΠΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Γ’ κατηγορία – 1ος Όμιλος-20η 16:30 Μ. Ηλιόπουλου (Ρωμανού) Ρωμανός-Ηρακλής Πατρών ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
Γ’ κατηγορία – 2ος Όμιλος-20η 13:30 Ροδιάς Δόξα Ελαιώνος-Παναχαϊκός ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Γ’ κατηγορία – 2ος Όμιλος-20η 16:30 Ζήριας Κεραυνός Σελιανιτίκων-ΠΑΟΚ Πατρών ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
Γ’ κατηγορία – 2ος Όμιλος-20η 16:30 Αγυιάς Α.Ε.Κ. Πατρών-Α.Ε. Αρόης ΝΙΚΟΛΑΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
Β’ κατηγορία – 2ος Όμιλος-24η 11:00 Αγυιάς Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ-Ολυμπιακός Πατρών ΜΠΛΙΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ
Β’ κατηγορία – 2ος Όμιλος-24η 13:00 Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου) Αχαϊκός-Αυτόνομη Π.Ο. ΜΑΧΑΙΡΑΣ-ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
Β’ κατηγορία – 2ος Όμιλος-24η 13:00 Ρίου Φλόγα Κάτω Καστριτσίου-Ικαρος Πετρωτού ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Β’ κατηγορία – 2ος Όμιλος-24η 13:30 Ζαρουχλεΐκων Πολύτεκνος-Ψηλαλώνια ΝΤΑΒΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
Β’ κατηγορία – 2ος Όμιλος-24η 13:30 Βραχνεΐκων Πάτρα 2005 A.E.-Α.Π.Ο. Αρόη ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
Β’ κατηγορία – 2ος Όμιλος-24η 16:30 Ρίου Μέγας Δικέφαλος-Απόλλων Εγλυκάδος Δεν έχει οριστεί
Β’ κατηγορία – 2ος Όμιλος-24η 16:30 Ζαρουχλεΐκων Δάφνη Πατρών-Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) ΠΑΠΑΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
Β’ κατηγορία – 3ος Όμιλος-24η 16:30 Ροδιάς Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου-Ζήρια-ΤΑΔ’93 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Β’ κατηγορία – 3ος Όμιλος-24η 16:30 Νίκης Προαστίου Αργυρά Πατρών-A.E. Δρέπανου ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Β’ κατηγορία – 3ος Όμιλος-24η 16:30 Αβύθου Αναγέννηση-Αίας Συμπολ.-Θύελλα Αιγείρας ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Β’ κατηγορία – 3ος Όμιλος-24η 16:30 Θ. Χρυσανθόπουλος (Αγ. Βασ) Κεραυνός 2016-Δήμος Διακοπτού Α.Ο. ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Πήρε και Σωτηρόπουλο ο Ατρόμητος Πατρών

Ο Ατρόμητος Πατρών συνεχίζει να εντυπωσιάζει στις μεταγραφές και «χτίζει» ρόστερ για μεγάλα πράγματα, που θα έχει πρωταγωνιστικές βλέψεις στην ανανεωμένη Α΄κατηγορία της ερχόμενης σεζόν.

Η ομάδα των Ρουγκάλα και Αθανασόπουλου απέκτησε και τον Νίκο Σωτηρόπουλο, που τα τελευταία χρόνια αγωνίστηκε στον Εθνικό Σαγείκων με αρκετά καλή παρουσία και προσθέτει ακόμα ένα «εργαλείο» στην διάθεση της.

Παράλληλα ο Σωτηρόπουλος έχει περάσει επιτυχώς από Πανμοβριακό, Δόξα Ν.Μανωλάδας, Πήγασο, Θύελλα Σκιαδά και Τριταιϊκό.

Διάβασε Περισσότερα

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Ουσιαστική κίνηση με Στυλιανόπουλο το Πάτραι

Τον Νίκο Στυλιανόπουλο ανακοίνωσε πριν από λίγο ο ΑΠΣ Πάτραι και προσθέτει στο δυναμικό του ένα έμπειρο πρόσωπο, που διαθέτει δυνατότητες και θα προσφέρει λύσεις στην θέση του γενικού αρχηγού.

Έχει βρεθεί και στο παρελθόν στους «μαυροπράσινους», ενώ αποτελεί παράλληλα τον υπεύθυνο του γυναικείου ποδοσφαιρικού τμήματος της Νίκης Προαστείου, που ξεκινά μία δυναμική προσπάθεια την ερχόμενη σεζόν.

Τα τελευταία χρόνια συνείσφερε με την εμπειρία και τις γνώσεις του στον Ατρόμητο Πατρών, αλλά ο κύκλος στους «πορτοκαλί» ολοκληρώθηκε και ο Στυλιανόπουλος συνεχίζει ακάθεκτος στο στρατόπεδο του Πάτραι.

Διάβασε Περισσότερα

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Σημαντικές προσθήκες στην Αχαϊκή- Θέμα χρόνου του προπονητή

Τις πρώτες μεταγραφικές κινήσεις της ανακοίνωσε χθες βράδυ η Αχαϊκή και μάλιστα οι παίκτες που εγκαινιάζουν το νέο ρόστερ κρίνονται σημαντικές επιλογές.

Αναφερόμαστε στις προσθήκες των Δημήτρη Λιβάνη και Θανάση Φραγκούλια, που έχουν αγωνιστεί και στο παρελθόν στα «καναρίνια», διαθέτουν εμπειρία από επίπεδο Α΄ΕΠΣΑ και αναμένεται να προσφέρουν λύσεις στο αγωνιστικό κομμάτι.

Ο Λιβάνης φόρεσε φέτος την φανέλα του Ολυμπιακού Γυθείου, ενώ ο Φραγκούλιας πραγματοποίησε καλές εμφανίσεις με τον Εθνικό Σαγείκων. Όσον αφορά στο ζήτημα του προπονητή αναμένεται να κλείσει άμεσα με την περίπτωση του Αλέξη Σπηλιόπουλου να «ναυαγεί» οριστικά.

Διάβασε Περισσότερα

Facebook