Connect with us

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α΄κατηγορία: Δεσπόζει το Κεραυνός Α.Β.- Αετός Πατρών (Το pre game της 13ης)

Published

on

Συνεχίζεται η Α΄κατηγορία με μεγάλες μάχες και έχουμε φτάσει αισίως στην 13η αγωνιστική, που είναι η 2η στον 2ο Γύρο του ενδιαφέροντος πρωταθλήματος.

Στον 1ο όμιλο, η Θύελλα Πατρών φιλοξενεί τον Εθνικό Σαγείκων, ενώ ο Ατρόμητος παίρνει άκοπα το “τρίποντο”, καθότι το πρόγραμμα δείχνει Τριταιϊκό. Αναγέννηση Πατρών και Δόξα Παραλίας θα λύσουν τις διαφορές τους στα Ζαρουχλέικα, ενώ αμφίρροπο ζευγάρι είναι και το Δίας-Πήγασος. Η Αχαϊκή θέλει να διευρύνει το νικηφόρο σερί της κόντρα στην Πάτρα 2005 από την οποία είχε ηττηθεί με 2-0 στον 1ο Γύρο. Την Δευτέρα θα γίνει το παιχνίδι Αστέρας Τσουκαλείκων- Δόξα Χαλανδρίτσας, αφού την Κυριακή στα Βραχνέικα θα αγωνιστεί ο Πανμοβριακός με την Νίκη Τραγανού για την Γ΄Εθνική.

Στον 2ο όμιλο, το ντέρμπι κορυφής ανάμεσα σε Κεραυνό Αγίου Βασιλείου και Αετό Πατρών κλέβει αναμφίβολα την παράσταση, ενώ ο Άρης Πατρών έχει δοκιμασία εκτός έδρας με την ανεβασμένη Αναγέννηση Ψαθόπυργου. Ο Φοίνικας Ζήριας με σύμμαχο την έδρα του θέλει τη νίκη επί του Πανιωνίου/Αχιλλέα, ενώ η Α.Ε. Δρεπάνου θα επιδιώξει να βάλει δύσκολα στην Θύελλα Αιγίου, που με την σειρά της θα κυνηγήσει την επάνοδο στις επιτυχίες. Ο Δαβουρλής περιμένει την Νίκη Προαστίου στο ντέρμπι ταλέντων, ενώ το Πάτραι καλείται να ξεπεράσει τον σκόπελο του Ζαβλανίου/Αίαντα, για να παραμείνει σε τροχιά πλέι οφ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές της 13ης στροφής:

Α΄ΟΜΙΛΟΣ (όλα στις 15:00)

Τριταιϊκός-Ατρόμητος Πατρών 0-3 α.α.

Αναγέννηση Πατρών-Δόξα Παραλίας  (Ζαρουχλείκων- Ανδριανός)

Θύελλα Πατρών-Εθνικός Σαγεϊκων  (Θύελλας-  Κουτρουμάνης)

Αχαϊκή- Α.Ε. Πάτρα 2005  (Σαγείκων- Πετρόπουλος)

Κυριακή 16/12  (στις 12.15)

Δίας Σαραβαλίου-Πήγασος  («Κ.Ζάρρας»- Μέρμηγκας)

Δευτέρα 17/12 (στις 15:00)

Αστέρας Τσουκαλείκων- Δόξα Χαλανδρίτσας (Βραχνείκων- Καλύβας)

 

Β΄ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 15/12  (Στις 15:00)

Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Αετός Πατρών  («Θ. Χρυσανθόπουλος»- Χρονάς)

ΑΕ Δρεπάνου-Θύελλα Αιγίου  (Χαλανδρίτσας-  Αθανασόπουλος)

Δαβουρλής- Νίκη Προαστίου  (Αγυιάς- Ασπρουλόπουλος)

Φοίνικας Ζήριας-Πανιώνιος/Αχιλλέας  (Ζήριας- Σαφαρίκας)

Αναγέννηση Ψαθόπυργου- Άρης Πατρών  (Ρίου- Ντάβλα)

Κυριακή 16/12  (στις 15:00)

Ζαβλάνι/Αίας-ΑΠΣ Πάτραι  (Αγυιάς- Παπαδόπουλος)

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α΄Κατηγορία (11η): Μεγάλες νίκες για Αχαιό, Τσουκαλέικα και Δαβουρλή

Published

on

Ολοκληρώθηκε η 1η δόση των αναμετρήσεων της 11ης στροφής στην Α΄ΕΠΣΑ κατηγορία.

Στον 1ο όμιλο, ο Αχαιός στο ντεμπούτο του Νίκου Δημητρόπουλου στον πάγκο πέρασε νικηφόρα από την έδρα του Πανμοβριακού, ενώ ο Αστέρας Τσουκαλείκων λύγισε την Δόξα Νιφορείκων και συνεχίζει σε τροχιά πλέι-οφ. Άνετη νίκη πέτυχε η Δόξα Παραλίας κόντρα στον Ίκαρο Πετρωτού, με πρωταγωνιστή τον Φιλοποίμην Βέρρα.

Στον 2ο όμιλο, ο Ατρόμητος Πατρών με ανατροπή έκαμψε την αντίσταση της αξιόμαχης Πάτρας 2005 και επανήλθε στις νίκες, ενώ η Αρόη νίκησε άνετα την Αναγέννηση.

Στον 3ο όμιλο, Δαβουρλής και Άνω Καστρίτσι σημείωσαν σημαντικές νίκες απέναντι σε Αναγέννηση Ψαθοπύργου και Καλάβρυτα αντίστοιχα, ενώ μοιρασιά είχαμε στο Αίγιο, ανάμεσα σε Θύελλα και Αετό Πατρών.

Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Πανμοβριακός – Αχαιός Σαρ.  0-2  (77΄Μικελάτος, 79΄Καλογερόπουλος)

Αστέρας Τσουκαλ.- Δόξα Νιφορ.  1-0 (62’ Σολωμός)

Ίκαρος Πετρωτού – Δόξα Παραλίας  1-5  (22΄Καλομοίρης/ 5’, 33’ 81’, Βέρρας, 26΄Δημακόπουλος, 88’ Λαζανάς)

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Ατρόμητος Πατρών –Πάτρα 2005  2-1  (76΄, 84΄ Νικολάι/ 8’ Δημητρόπουλος)

ΑΠΟ Αρόη – Αναγέννηση Πατρών  3-0 (12΄ Κογιός, 45’ (πέν.) Δριβήλας, 90’ Δημόπουλος)

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Ανω Καστρίτσι – Καλάβρυτα  2-0  (27΄Ραυτόπουλος, 82’ Δουληγέρης)

Θύελλα Αιγίου – Αετός Πατρών  1-1 (54’ Διαμαντόπουλος, 60΄ Παπαχρήστος)

Δαβουρλής – Αναγέννηση Ψαθόπυργου  1-0  (75’ Σ.Πρέμπτο)

Αιγείρα/Ακράτα- Κεραυνός Α.Β.   (αναβολή)

 

Το πρόγραμμα της Κυριακής (5/12)

Α ΟΜΙΛΟΣ

Δίας- Αχαϊκή  (11:30- Πετρωτού- Ταξιάρχης)

Λιμνοχώρι- Δόξα Χαλανδρ.  3-0 α.α.

 Β ΟΜΙΛΟΣ

Άρης Πατρών – Θύελλα Πατρών  (15:00- «Α.Κάνιστρας»- Παπαδόπουλος)

Πήγασος – ΑΠΣ Πάτραι  (18:00- «Α.Κάνιστρας»- Φωκάς)

Ηρακλής Π.- Εθνικός Π./Πολύτεκνος  0-3 α.α.

 Γ ΟΜΙΛΟΣ

Αετός Ρίου – Νίκη Προαστείου  (Ρίου- Πράνταλος)

 

Οι Βαθμολογίες

Α ΟΜΙΛΟΣ

1 Λιμνοχώρι 26 (21-3)

2 Αχαϊκή  25  (25-7)

3 Δόξα Παραλίας 22  (24-13)

4 Αστέρας Τσουκαλείκων 18 (16-12)

————————————

5 Πανμοβριακός 17 (18-11)

6 Δίας 13  (16-18)

7 Δόξα Νιφορείκων  13  (11-14)

8 Αχαιός Σαραβ.  12  (17-24)

9 Ίκαρος Πετρωτού 6 (14-28)

 

Β ΟΜΙΛΟΣ

1 ΑΠΣ Πάτραι  28 (23-3)

2 Άρης Πατρών  23 (27-8)

3 Θύελλα Πατρών  19 (25-7)

4 Ατρόμητος Πατρών 19  (18-13)

————————————

5 Εθνικός Πατρών/Πολυτ.  18  (19-15)

6 Πήγασος Μπεγ.  16  (19-10)

7 Πάτρα 2005  15  (17-18)

8  ΑΠΟ Αρόη 9 (16-30)

9 Αναγέννηση Πατρών 6 (11-36)

 

Γ ΟΜΙΛΟΣ

1 Κεραυνός Α.Β.  26 (25-5)

2 Αιγείρα-Ακράτα 23 (22-6)

3  Αετός Πατρών 18  (15-11)

4 Νίκη Προαστ.  14  (13-7)

————————————

5 Δαβουρλής 13 (12-16)

6 Θύελλα Αιγίου 13 (17-23)

7 Καλάβρυτα 11 (11-16)

8   Αναγέννηση Ψαθ.  10 (14-20)

9 Άνω Καστρίτσι 9 (8-14)

10 Αετός Ρίου 2 (6-24)

Continue Reading

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ κατηγορία (11η): Το σημερινό πρόγραμμα, αναβολή στην Ακράτα

Published

on

Οι συνεχείς βροχοπτώσεις θα επηρεάσουν από ότι φαίνεται και την 11η στροφή της Α κατηγορίας.

Ήδη το ντέρμπι ανάμεσα σε Αιγείρα/Ακράτα και Κεραυνό Αγίου Βασίλειου αναβλήθηκε, λόγω ακαταλληλότητας του γηπέδου.

Από τα σημερινά ματς, ξεχωρίζει η μάχη του Πανμοβριακού με τον Αχαιο, η δοκιμασία του Ατρόμητου με την Πάτρα 2005 και η δύσκολη έξοδος του Αετού Πατρών στο Αίγιο με αντίπαλο την τοπική Θύελλα.

Το σημερινό πρόγραμμα:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Πανμοβριακός – Αχαιός Σαρ.  (15:00- Ριόλου- Σαφαρίκας)

Αστέρας Τσουκαλ.- Δόξα Νιφορ.  (15:00- Βραχνείκων- Τηλιγάδας)

Ικαρος Πετρωτού – Δόξα Παραλίας  (15:00- Πετρωτού- Βαβαρούτας)

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Ατρόμητος Πατρών –Πάτρα 2005  (15:00- Ζαρουχλείκων- Ρουμπάνης)

ΑΠΟ Αρόη – Αναγέννηση Πατρών  (15:00- «Α.Κάνιστρας»- Αντωνίου)

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Ανω Καστρίτσι – Καλάβρυτα  (Ρίου- Μαχαίρας/Μουστάκας)

Θύελλα Αιγίου – Αετός Πατρών  (Αιγίου- Πετρόπουλος)

Δαβουρλής – Αναγέννηση Ψαθόπυργου  (Αγυιάς- Μέρμηγκας)

Αιγείρα/Ακράτα- Κεραυνός Α.Β.   (Αναβολή)

Οι βαθμολογίες:

Α ΟΜΙΛΟΣ

1 Αχαϊκή  25  (25-7)

2 Λιμνοχώρι 23 (18-3)

3 Δόξα Παραλίας 19  (19-12)

4 Πανμοβριακός 17 (18-9)

————————————

5 Αστέρας Τσουκαλείκων 15 (15-12)

6 Δίας 13  (16-18)

7 Δόξα Νιφορείκων  13  (11-13)

8 Αχαιός Σαραβ.  9  (15-24)

9 Ίκαρος Πετρωτού 6 (13-23)

 

Β ΟΜΙΛΟΣ

1 ΑΠΣ Πάτραι  28 (23-3)

2 Άρης Πατρών  23 (27-8)

3 Θύελλα Πατρών  19 (25-7)

4 Πήγασος Μπεγ.  16  (19-10)

————————————

5 Ατρόμητος Πατρών 16  (16-12)

6 Εθνικός Πατρών/Πολυτ.  15  (16-15)

7 Πάτρα 2005  15  (16-16)

8  ΑΠΟ Αρόη 6 (13-30)

9 Αναγέννηση Πατρών 6 (11-33)

 

Γ ΟΜΙΛΟΣ

1 Κεραυνός Α.Β.  26 (25-5)

2 Αιγείρα-Ακράτα 23 (22-6)

3  Αετός Πατρών 17  (14-10)

4 Νίκη Προαστ.  14  (13-7)

————————————

5 Θύελλα Αιγίου 12 (16-22)

6 Καλάβρυτα 11 (11-14)

7 Αναγέννηση Ψαθ.  10 (14-19)

8   Δαβουρλής 10 (11-16)

9 Άνω Καστρίτσι 6 (6-14)

10 Αετός Ρίου 2 (6-24)

Continue Reading

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Ερασιτεχνικό: Το πλήρες πρόγραμμα στις 3 κατηγορίες (4-5/12) και οι βαθμολογίες

Published

on

Και αυτή την εβδομάδα τα ντέρμπι δεν λείπουν από τις τρεις ερασιτεχνικές κατηγορίες ποδοσφαίρου του Νομού Αχαϊας.

Στην Α΄κατηγορία και στον 2ο όμιλο, ξεχωρίζει η μάχη του Άρη με την Θύελλα, αλλά και της Αιγείρας-Ακράτας με τον Κεραυνό Αγίου Βασιλείου.

Αμφίρροπες μάχες περιλαμβάνονται και στην 9η στροφή της Β΄κατηγορίας, ενώ από την Γ΄ΕΠΣΑ δεσπόζει το ντέρμπι του 2ου ομίλου μεταξύ Ρωμανού και Αστέρα Λεοντίου.

Το πρόγραμμα του ΣΚ και οι βαθμολογίες:

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 4/12

Πανμοβριακός – Αχαιός Σαρ.  (15:00- Ριόλου- Σαφαρίκας)

Αστέρας Τσουκαλ.- Δόξα Νιφορ.  (15:00- Βραχνείκων- Τηλιγάδας)

Ικαρος Πετρωτού – Δόξα Παραλίας  (15:00- Πετρωτού- Βαβαρούτας)

ΚΥΡΙΑΚΗ 5/12

Δίας- Αχαϊκή  (11:30- Πετρωτού- Ταξιάρχης)

Λιμνοχώρι- Δόξα Χαλανδρ.  3-0 α.α.

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 4/12

Ατρόμητος Πατρών –Πάτρα 2005  (15:00- Ζαρουχλείκων- Ρουμπάνης)

ΑΠΟ Αρόη – Αναγέννηση Πατρών  (15:00- «Α.Κάνιστρας»- Αντωνίου)

ΚΥΡΙΑΚΗ 5/12

Άρης Πατρών – Θύελλα Πατρών  (15:00- «Α.Κάνιστρας»- Παπαδόπουλος)

Πήγασος – ΑΠΣ Πάτραι  (18:00- «Α.Κάνιστρας»- Φωκάς)

Ηρακλής Π.- Εθνικός Π./Πολύτεκνος  0-3 α.α.

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 4/12  (όλα στις 15:00)

Ανω Καστρίτσι – Καλάβρυτα  (Ρίου- Μαχαίρας/Μουστάκας)

Θύελλα Αιγίου – Αετός Πατρών  (Αιγίου- Πετρόπουλος)

Δαβουρλής – Αναγέννηση Ψαθόπυργου  (Αγυιάς- Μέρμηγκας)

Αιγείρα/Ακράτα- Κεραυνός Α.Β.   (Ακράτας- Καδδάς)

ΚΥΡΙΑΚΗ 5/12

Αετός Ρίου – Νίκη Προαστείου  (Ρίου- Πράνταλος)

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 4/12

Αχαϊκός – Καμίνια  (20:00- «Α.Κάνιστρας»- Πολυγένης)

ΚΥΡΙΑΚΗ 5/12

Αστραπή – Άτλας (10:00- «Α.Κάνιστρας»- Κονιδάρης)

Περιβόλα – Πυρσός  (12:00- Αγυιάς- Καραβασίλης)

Ολυμπιακός Πατρών – Ατρόμητος Λάππα  (12:15- Ζαρουχλείκων- Παλαιολόγος)

Γαλήνη – Αστέρας Μιντιλογλίου  (12:30- «Α.Κάνιστρας»- Σαφαρίκας)

Δάφνη- Φαραϊκός  (15:00- Ζαρουχλείκων- Αγγελόπουλος)

Πείρος Ισώματος- Ίκαρος Λακκόπετρας  (15:00- Χαλανδρίτσας- Μαχαίρας-Μουστάκας)

Ρεπό:  Σταροχώρι

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 4/12

Απόλλων Εγλυκάδας – ΠΑΟΚ Πάτρας   (18:00- «Α.Κάνιστρας»- Μπακόπουλος)

ΚΥΡΙΑΚΗ 5/12

Δρέπανο- Φλόγα Ροδιάς  (12:00- Ρίου- Παπαχρήστος)

Ζαβλάνι- Πετεινοί  (15:00- Αγυιάς- Τηλιγάδας)

Αργυρά- Αστέρας Τέμενης  (15:00- Προαστείου- Σπυρόπουλος)

Απόλλων Συνοικισμού – Αβυθος  (15:00- Ροδιάς- Καμζόλας)

Αχιλλέας Καμαρών – Φοίνικας/Ζήριας  (15:00- Καμαρών- Μέρμηγκας)

Αυτόνομη – ΑΕ Αιγίου  (18:00- Αγυιάς- Μάρδας)

Ρεπό:  Πανιώνιος Αχιλλέας

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 4/12

Ωλενιακός – Κρίνος  (15:00- «Φ.Αραβαντινός»- Γεντεκάκης)

Τριταία- Βασιλικό  (15:00- Χαλανδρίτσας- Γκαβός)

ΚΥΡΙΑΚΗ 5/12

Δόξα Πατρών – Νεάπολη  (09:30-  Ζαρουχλείκων- Χαμουζάς)

Ροίτικα- Μετόχι  (10:00- Βραχνείκων- Δανιήλ)

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 4/12

Ρωμανός – Αστέρας Λεοντίου  (15:00- Προαστείου- Δανιήλ)

ΑΕ Αρόης – Σπάρτακος  (15:00- Ντα Λουζ- Αργυρόπουλος)

ΑΕΚ Π.- Σκεπαστό  (18:00- Αγυιάς- Παπαχρονόπουλος)

ΚΥΡΙΑΚΗ 5/12

Ολυμπιακός Καμαρών – Παναχαϊκός  (15:00- Ντα Λουζ- Πολυγένης)

Ρεπό: Αίας Π.

 

Οι Βαθμολογίες

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α ΟΜΙΛΟΣ

1 Αχαϊκή  25  (25-7)

2 Λιμνοχώρι 23 (18-3)

3 Δόξα Παραλίας 19  (19-12)

4 Πανμοβριακός 17 (18-9)

————————————

5 Αστέρας Τσουκαλείκων 15 (15-12)

6 Δίας 13  (16-18)

7 Δόξα Νιφορείκων  13  (11-13)

8 Αχαιός Σαραβ.  9  (15-24)

9 Ίκαρος Πετρωτού 6 (13-23)

 

Β ΟΜΙΛΟΣ

1 ΑΠΣ Πάτραι  28 (23-3)

2 Άρης Πατρών  23 (27-8)

3 Θύελλα Πατρών  19 (25-7)

4 Πήγασος Μπεγ.  16  (19-10)

————————————

5 Ατρόμητος Πατρών 16  (16-12)

6 Εθνικός Πατρών/Πολυτ.  15  (16-15)

7 Πάτρα 2005  15  (16-16)

8  ΑΠΟ Αρόη 6 (13-30)

9 Αναγέννηση Πατρών 6 (11-33)

 

Γ ΟΜΙΛΟΣ

1 Κεραυνός Α.Β.  26 (25-5)

2 Αιγείρα-Ακράτα 23 (22-6)

3  Αετός Πατρών 17  (14-10)

4 Νίκη Προαστ.  14  (13-7)

————————————

5 Θύελλα Αιγίου 12 (16-22)

6 Καλάβρυτα 11 (11-14)

7 Αναγέννηση Ψαθ.  10 (14-19)

8   Δαβουρλής 10 (11-16)

9 Άνω Καστρίτσι 6 (6-14)

10 Αετός Ρίου 2 (6-24)

 

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α΄ΟΜΙΛΟΣ

1 Ατρόμητος Λάππα 19 (16-3)

2 Πυρσός Π. 19  (17-7)

3 Γαλήνη 18 (13-2)

4 Πείρος Ισώματος 17 (16-7)

5 Άτλας 16  (19-11)

6 Ικαρος Λακ. 14 (16-5)

7 Αχαϊκός 13 (12-11)

8) Αστέρας Μιντ. 12 (17-4)

9 Σταροχώρι 11  (14-12)

10 Περιβόλα 8 (5-13)

11 Ολυμπιακός Π. 7 (7-15)

12 Καμίνια 6  (10-25)

13 Αστραπή Ψ. 5  (4-12)

14 Δάφνη Π. 5 (9-18)

15 Φαραικός 4  (6-12)

 

Β ΟΜΙΛΟΣ

1 Αχιλλέας Καμ. 18  (19-7)

2 Απόλλων Εγλ. 14  (17-7)

3 Δρέπανο 13  (21-10)

4 Πανιώνιος Αχιλ. 13   (19-10)

5 Φλόγα Ρόδιας 13  (16-11)

6 ΑΕ Αιγίου 13   (8-7)

7 Αργυρά Π. 11   (11-6)

8 Απόλλων Συν. 9   (8-14)

9 Ζαβλάνι 8   (15-10)

10 Αστήρ Τέμενης 7  (10-10)

11 Πετεινοί 7 (14-24)

12 Φοίνικας Ζήρ. 6   (14-18)

13 Άβυθος Αιγ. 5   (5-7)

14 ΠΑΟΚ Πατρών 5  (8-17)

15 Αυτόνομη 3 (5-33)

 

Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α΄ΟΜΙΛΟΣ

1              Ροίτικα 7   (7-2)

2              ΑΟ Τριταίας       5  (2-0)

3              Νεάπολη             5  (2-1)

4              Μετόχι 4 (2-1)

5             Κρίνος  3  (2-2)

6              Δόξα Πατρών  3  (3-4)

7              Βασιλικό 1  (1-6)

8              Ωλενιακός 0 (0-3)

 

Β΄ΟΜΙΛΟΣ

1 Ρωμανός 9  (15-0)

2 Αίας Π.  9 (8-4)

3 Παναχαϊκός  9  (14-4)

4 ΑΕ Αρόης  7 (11-6)

5 Αστέρας Λεοντίου 4  (5-4)

6 Σπάρτακος 4 (4-13)

7 Ολυμπιακός Καμαρών 2  (2-4)

8 ΑΕΚ Π.  1  (3-15)

9 Σκεπαστό 0 (1-14)

Continue Reading
Advertisement

Facebook

Copyright © 2019 Mikad Εκδοτικές Διαφημιστικές Υπηρεσίες. --- Το σύνολο του περιεχομένου και των υπηρεσιών της ιστοσελίδας matchnews.gr διατίθεται στους επισκέπτες αυστηρά για προσωπική χρήση. Απαγορεύεται η χρήση σε οποιοδήποτε μέσο, μετά ή άνευ επεξεργασίας, χωρίς γραπτή άδεια του εκδότη.