Connect with us

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Αυτοί είναι οι 310 καλύτεροι παίκτες του τοπικού (!)

Published

on

Χιλιάδες παίκτες κάνουν το μεράκι τους αγωνιζόμενοι στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα και το ταλέντο να περισσεύει σε πολλούς. Φέτος ο Σ.Ε.Π.Α. οργανώνει μια μεγάλη γιορτή βραβεύοντας τους καλύτερους των καλύτερων.

310 υποψήφιοι ποδοσφαιριστές επιλέχθηκαν από τους προπονητές των ομάδων του τοπικού, με μίνιμουμ τουλάχιστον 1 ψήφο στην διαδικασία της ψηφοφορίας. Από αυτούς, οι 33 είναι οι μεγάλοι νικητές και θα ανακοινωθούν -και θα βραβευτούν- στην μεγάλη εκδήλωση της κοπής της πίτας του ΣΕΠΑ, την Δευτέρα 5 Φεβρουαρίου.

Εμείς, εδώ στο “matchnews.gr” σας παρουσιάζουμε όλα τα ονόματα των παικτών που κρίθηκαν οι καλύτεροι.

 -Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-  –
ΑΣΚΟΥΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΕΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΠΟΣΚΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Αετός Πατρών
ΓΚΕΚΑ ΚΡΙΣΤΙΑΝ Αετός Πατρών
ΚΑΛΙΑΚΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Αετός Πατρών
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Αετός Πατρών
ΜΑΝΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Αετός Πατρών
ΠΑΡΙΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Αετός Πατρών
ΤΣΟΛΑΚΟΥΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Αετός Πατρών
ΑΡΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Π.
ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Αναγέννηση Π.
ΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Αναγέννηση Π.
ΣΠΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Αναγέννηση Π.
ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗΣ ΘΕΜΗΣ Αναγέννηση Π.
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Άρης Πατρών
ΔΡΙΜΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Άρης Πατρών
ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Άρης Πατρών
ΝΤΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Άρης Πατρών
ΣΙΟΥΦΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Άρης Πατρών
ΜΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π.
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ατρόμητος Π.
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ατρόμητος Π.
ΚΟΥΣΤΑΣ ΒΥΡΩΝΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ Κ. ’92
ΠΡΕΜΠΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Δαβουρλής Κ. ’92
ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΟΞΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ
ΔΙΑΚΑΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΑΓΕΪΚΩΝ
ΠΥΡΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Εθνικός Σαγ.
ΦΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Εθνικός Σαγ.
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ
ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ Θύελλα Αίγιου
ΒΛΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΔΑΣΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Θύελλα Π.
ΚΟΥΣΚΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Θύελλα Π.
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ Θύελλα Π.
ΣΟΥΡΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Θύελλα Π.
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. Β.
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Κεραυνός Αγ. Β.
ΜΠΕΡΤΣΙΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ Κεραυνός Αγ. Β.
ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κεραυνός Αγ. Β.
ΧΑΧΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Κεραυνός Αγ. Β.
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ ΛΕΩΝ ΑΛΙΣΣΟΥ
ΛΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Λέων Αλισσού
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Λέων Αλισσού
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΙΚΗ ΠΡ.
ΚΑΤΑΒΑΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Νίκη Προαστίου
ΞΥΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Νίκη Προαστίου
ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Νίκη Προαστίου
ΣΜΠΟΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Νίκη Προαστίου
ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Νίκη Προαστίου
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Πανμοβριακός
ΖΗΓΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Πανμοβριακός
ΛΙΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Πανμοβριακός
ΝΙΦΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Πανμοβριακός
ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Πανμοβριακός
ΣΠΑΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Πανμοβριακός
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Πανμοβριακός
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Πανμοβριακός
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΜΠΕΓ.
ΚΟΛΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Πήγασος Μπεγ.
ΜΑΝΤΑΣ ΗΛΙΑΣ Πήγασος Μπεγ.
  -Β1 ΕΠΣΑ- (Δυτική Αχαΐα)  –
ΖΑΝΙ ΡΟΝΑΛΝΤΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΙΔΟΒΑΣ
ΚΟΛΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Απόλλων Βίδοβας
ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΣΟΥΚ.
ΚΟΛΑΪΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Άστερας Τσ.
ΣΟΛΩΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Άστερας Τσ.
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Άστερας Τσ.
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΑΠΠΑ
ΒΕΡΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ατρόμητος Λάππα
ΒΕΡΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Ατρόμητος Λάππα
ΒΕΡΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Ατρόμητος Λάππα
ΚΑΡΚΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ατρόμητος Λάππα
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ατρόμητος Λάππα
ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ατρόμητος Λάππα
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ ΑΧΑΪΟΣ ΣΑΡ.
ΚΑΣΠΙΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Αχαΐος Σαρ.
ΜΙΚΕΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2010
ΝΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Διαγόρας 2010
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Διαγόρας 2010
ΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΝΑΓΚΙΟΤΙ ΔΙΑΣ ΣΑΡ.
ΒΑΛΣΑΜΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Δίας Σαρ.
ΓΑΣΠΑΡΙΝΑΤΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ Δίας Σαρ.
ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ Δίας Σαρ.
ΜΟΥΖΟΣ ΜΑΡΙΟΣ Δίας Σαρ.
ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Δίας Σαρ.
ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΟΞΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΤΣΑΣ
ΚΟΛΛΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δόξα Χαλανδρίτσας
ΚΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ Δόξα Χαλανδρίτσας
ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Δόξα Χαλανδρίτσας
ΜΕΝΥΧΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δόξα Χαλανδρίτσας
ΜΠΙΝΙΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δόξα Χαλανδρίτσας
ΠΑΠΑΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Δόξα Χαλανδρίτσας
ΒΕΡΒΕΡΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΜΙΝΙΑ
ΣΤΑΜΠΟΛΤΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Καμίνια
ΧΑΛΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Καμίνια
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΟΣ ΙΣ.
ΒΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Πείρος Ισ.
ΒΕΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Πείρος Ισ.
ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Πείρος Ισ.
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Πείρος Ισ.
ΛΑΖΑΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Πείρος Ισ.
ΜΑΓΝΗΣΑΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Πείρος Ισ.
ΛΑΒΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ Π.
ΣΠΑΘΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Πήγασος Π.
ΒΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΤΑΙΪΚΟΣ
ΚΑΡΑΒΙΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ Τριταιϊκός
ΚΟΛΑΪΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Τριταιϊκός
ΜΠΑΖΑΡΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Τριταιϊκός
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Τριταιϊκός
ΦΡΑΓΓΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τριταιϊκός
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Τριταιϊκός
ΒΕΡΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΦΑΡΑΪΚΟΣ
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Φαραϊκός
ΔΟΥΛΟΣ ΖΗΣΙΜΟΣ Φαραϊκός
ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Φαραϊκός
ΛΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Φαραϊκός
ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Φαραϊκός
ΜΠΑΤΡΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Φαραϊκός
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΩΛΕΝΙΑΚΟΣ
ΣΚΕΠΕΤΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ωλενιακός
  -Β2 ΕΠΣΑ- (Όμιλος Πάτρας)  –
ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ XΡΗΣΤΟΣ ΑΕΤΟΣ ΡΙΟΥ
ΜΑΡΚΟΥ ΞΕΝΟΦΩΝΤΑΣ Αετός Ρίου
ΜΠΑΛΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Αετός Ρίου
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Αετός Ρίου
ΣΤΑΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Αετός Ρίου
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΟ ΑΡΟΗΣ
ΔΕΠΟΥΝΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΠΟ Αρόης
ΣΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΟ Αρόης
ΔΡΟΓΓΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΓΛΥΚΑΔΑΣ
ΚΩΣΤΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Απόλλων Εγλυκάδας
ΣΟΥΓΛΕΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Απόλλων Εγλυκάδας
ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Απόλλων Εγλυκάδας
ΤΣΑΚΡΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Απόλλων Εγλυκάδας
ΦΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Απόλλων Εγλυκάδας
ΑΒΡΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΣ ΠΑΤΡΑΙ
ΑΒΡΑΜΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΠΣ Πάτραι
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΠΣ Πάτραι
ΓΕΩΡΓΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΣ Πάτραι
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΣ Πάτραι
ΚΟΥΡΓΙΑΛΗΣ ΑΛΕΚΟΣ ΑΠΣ Πάτραι
ΜΙΚΕΛΑΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΠΣ Πάτραι
ΜΠΙΝΙΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΠΣ Πάτραι
ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΠΣ Πάτραι
ΠΟΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΠΣ Πάτραι
ΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΠΣ Πάτραι
ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΣ Πάτραι
ΡΟΥΓΚΑΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΠΣ Πάτραι
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΠΣ Πάτραι
ΘΟΔΩΡΗ ΑΛΕΞΗΣ ΑΥΤΟΝΟΜΗ
ΜΠΟΥΜΠΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΧΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Αχαϊκός
ΜΑΝΤΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΑΦΝΗ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΓΟΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΒΛΑΝΙ/ΑΙΑΣ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ζαβλάνι/Αίας
ΓΚΛΑΒΑΣ ΜΑΡΙΟΣ Ζαβλάνι/Αίας
ΚΑΤΣΑΪΤΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ Ζαβλάνι/Αίας
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ζαβλάνι/Αίας
ΧΑΤΙΓΙΑ ΑΡΜΑΝΤΟ Ζαβλάνι/Αίας
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ
ΛΙΟΥΡΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ίκαρος Πετρώτου
ΠΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΓΑΣ ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΓ.
ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ Πανιώνιος/Αχιλλέας Αγ.
ΑΝΔΡΙΕΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ Πανιώνιος/Αχιλλέας Αγ.
ΒΕΤΟΥΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Πανιώνιος/Αχιλλέας Αγ.
ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ Πανιώνιος/Αχιλλέας Αγ.
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Πανιώνιος/Αχιλλέας Αγ.
ΛΑΖΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Πανιώνιος/Αχιλλέας Αγ.
ΜΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Πανιώνιος/Αχιλλέας Αγ.
ΜΠΑΚΑΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ Πανιώνιος/Αχιλλέας Αγ.
ΜΠΟΥΧΑΓΙΕΡ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Πανιώνιος/Αχιλλέας Αγ.
ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Πανιώνιος/Αχιλλέας Αγ.
ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΤΡΑ 2005
ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Πάτρα 2005
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Πάτρα 2005
ΚΟΥΜΑΡΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Πάτρα 2005
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Πάτρα 2005
ΠΟΥΡΝΑΝΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Πάτρα 2005
ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Πάτρα 2005
ΤΣΙΟΥΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Πάτρα 2005
ΑΙΣΩΠΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΣ
ΚΑΠΠΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ Πολύτεκνος
ΚΟΡΔΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Πολύτεκνος
ΚΟΥΒΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Πολύτεκνος
ΚΟΓΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΦΛΟΓΑ Κ. ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ
ΜΕΡΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Φλόγα Κ. Καστριτσίου
ΠΗΤΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Φλόγα Κ. Καστριτσίου
ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΨΗΛΑΛΩΝΙΑ
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ψηλαλώνια
  -Β3 ΕΠΣΑ- (Όμιλος Αιγιάλειας)  –
ΚΥΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΚΡΑΤΑ
ΠΑΡΑΝΟΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ακράτα
ΤΣΟΥΡΑΣ ΑΚΗΣ Ακράτα
ΓΚΑΝΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΨΑΘΟΠΥΡΓΟΥ
ΓΟΓΓΟΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Αναγέννηση Ψαθοπύργου
ΜΠΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Αναγέννηση Ψαθοπύργου
ΜΠΑΜΠΙΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Αναγέννηση Ψαθοπύργου
ΠΑΛΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Αναγέννηση Ψαθοπύργου
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Αναγέννηση Ψαθοπύργου
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Αναγέννηση Ψαθοπύργου
ΣΤΟΥΠΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Αναγέννηση Ψαθοπύργου
ΤΣΑΜΤΣΟΥΡΗΣ ΘΥΜΙΟΣ Αναγέννηση Ψαθοπύργου
ΦΡΑΓΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Αναγέννηση Ψαθοπύργου
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΑΙΑΣ
ΘΕΟΤΟΚΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ
ΜΠΕΝΕΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Απόλλων Συνοικισμού
ΜΙΚΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Απόλλων Συνοικισμού
ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΡΓΥΡΑ
ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Αργυρά
ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΗΣ ΗΛΙΑΣ Αργυρά
ΤΣΑΓΚΡΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Αργυρά
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΜΑΡΩΝ
ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ Αχιλλέας Καμαρών
ΜΑΚΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Δ. ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δ. Διακοπτού
ΠΑΞΙΜΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Δ. Διακοπτού
ΠΑΞΙΜΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δ. Διακοπτού
ΤΣΕΝΤΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Δ. Διακοπτού
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ. Διακοπτού
ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ. Διακοπτού
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΕ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΝΑΣΟΣ ΑΕ Δρεπάνου
ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΑΕ Δρεπάνου
ΝΤΑΛΑΜΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΕ Δρεπάνου
ΠΑΠΑΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΕ Δρεπάνου
ΣΑΝΔΡΑΒΕΛΉΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΕ Δρεπάνου
ΤΣΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΕ Δρεπάνου
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΕ Δρεπάνου
ΓΚΑΝΑΤΣΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΗΡΙΑ / ΤΑΔ ’93
ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ Ζήρια/ΤΑΔ ’93
ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΕΙΡΑΣ
ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ
ΛΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Καλάβρυτα
ΜΑΡΗΣ ΧΑΡΗΣ Καλάβρυτα
ΝΤΑΛΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Καλάβρυτα
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Καλάβρυτα
ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ 2016
ΓΙΑΧΑ ΑΝΙΣ Κεραυνός 2016
ΒΕΤΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Κεραυνός 2016
ΡΟΥΝΤΖΑΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Κεραυνός 2016
ΘΩΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Κεραυνός 2016
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΚΕΠΑΣΤΟ
ΚΑΤΣΙΑΟΥΝΗΣ ΑΚΗΣ ΦΛΟΓΑ ΡΟΔΙΑΣ
ΜΠΑΣΑ ΚΛΑΙΝΤΙ Φλόγα Ροδιάς
ΒΑΡΝΑΚΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Φλόγα Ροδιάς
ΤΣΙΑΝΤΟΜΕΝΙΚΟ ΑΛΕΞΙΟΣ Φλόγα Ροδιάς
ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ Φλόγα Ροδιάς
ΣΠΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Φλόγα Ροδιάς
ΜΠΟΥΛΟΥΜΠΑΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΑΛΜ.
ΜΠΟΥΡΝΑΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ Φοίνικας Σαλμ.
ΡΑΜΠΑΒΙΛΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Φοίνικας Σαλμ.
ΡΑΜΠΑΒΙΛΛΑΣ ΧΑΡΗΣ Φοίνικας Σαλμ.
ΣΑΛΑΙ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Φοίνικας Σαλμ.
  -Γ1 ΕΠΣΑ- (Δυτικής Αχαΐας)  –
ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΝΙΚΟΣ ΓΑΛΗΝΗ
ΚΑΤΣΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γαλήνη
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γαλήνη
ΣΤΕΛΛΑΣ ΤΑΣΟΣ Γαλήνη
ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γαλήνη
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΔΟΞΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΜΑΚΡΥΠΟΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Δόξα Πατρών
ΝΤΑΛΑΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Δόξα Πατρών
ΣΟΦΙΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δόξα Πατρών
ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ Δόξα Πατρών
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δόξα Πατρών
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Π.
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ Ηρακλής Π.
ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ηρακλής Π.
ΠΑΠΑΧΡΥΣΑΝΘΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Ηρακλής Π.
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ηρακλής Π.
ΚΑΣΠΙΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΡ.
ΚΑΣΠΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ολυμπιακός Ζαρ.
ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΠΕΤΕΙΝΟΙ
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Πετεινοί
ΚΕΧΡΑΝΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Πετεινοί
ΡΟΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ Πετεινοί
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Πετεινοί
ΚΑΡΑΜΠΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΥΡΣΟΣ Π.
ΛΟΗΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Πυρσός Π.
ΠΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Πυρσός Π.
ΤΣΑΠΙΚΟΥΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ Πυρσός Π.
ΦΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Πυρσός Π.
ΧΟΤΖΑ ΕΛΤΟΝ ΡΟΪΤΙΚΑ
ΧΟΤΖΑ ΡΑΦΑΗΛ Ροΐτικα
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΩΜΑΝΟΣ
 -Γ2 ΕΠΣΑ- (Όμιλος Αιγιάλειας)  –
ΚΟΥΖΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΕ ΑΡΟΗΣ
ΟΡΟΥΤΣΙ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΕ Αρόης
ΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΕΚ ΠΑΤΡΩΝ
ΠΑΠΟΥΛΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΑΕΚ Πατρών
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΕΚ Πατρών
ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΕΚ Πατρών
ΜΠΑΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΕΚ Πατρών
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΑΝΩ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙ
ΜΠΟΥΡΔΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Άνω Καστρίτσι
ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Άνω Καστρίτσι
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Άνω Καστρίτσι
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Άνω Καστρίτσι
ΜΠΑΛΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Άνω Καστρίτσι
ΝΤΟΙ ΜΑΝΟΥ ΔΟΞΑ ΕΛΑΙΩΝΑ
ΚΟΥΝΑΒΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δόξα Ελαιώνα
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΕΛ.
ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Κεραυνός Σελ.
ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΣΑΚΗΣ Κεραυνός Σελ.
ΓΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΟΣ
ΧΕΤΑ ΟΝΤΡΙ Παναχαϊκός
ΤΣΟΥΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Παναχαϊκός
ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΑ
ΚΥΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Περιβόλα
ΚΥΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Περιβόλα
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Περιβόλα
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Πλέι- άουτ Α΄κατηγορίας: Εμβόλιμη δράση σήμερα με σπουδαία παιχνίδια

Published

on

Σήμερα στις 17:00 θα διεξαχθεί η 10η εμβόλιμη αγωνιστική συνολικά στην ψυχοφθόρα διαδικασία των πλέι-άουτ της Α΄κατηγορίας.

Το πρόγραμμα περιέχει μεγάλα ματς, αλλά δεσπόζει το ντέρμπι Δαβουρλή-Αχαιού, ενώ πολύ σημαντικά ματς δίνουν στις έδρες τους ο Αετός Ρίου, η Δόξα Νιφορείκων και η Θύελλα Αιγίου, που θέλει μόνο νίκη επί του Πήγασου.

Το πρόγραμμα και η βαθμολογία:

 (όλα τα ματς στις 17:00)

ΑΠΟ Αρόης- Λιμνοχώρι (Προσφυγικά- Πετρόπουλος)

Θύελλα Αιγίου- Πήγασος Μπεγ.  (Αιγίου- Βαβαρούτας)

Δαβουρλής- Αχαιός Σαρ.  (Αχιλλέα (Αγυιάς)-  Φωκάς)

Δόξα Νιφορ.- Αναγέννηση Ψαθοπ.  (Νιφορείκων- Μιχαλόπουλος)

Πάτρα 2005- Ίκαρος Πετρ.  («Α.Κάνιστρας»- Παπαδόπουλος)

Άνω Καστρίτσι- Δίας  («Θ.Χρυσανθόπουλος»- Σαφαρίκας)

Αετός Ρίου- Εθνικός Πατρών/Πολύτ.  (Ρίου-  Χρονάς)

Δόξα Χαλανδρίτσας-Αναγέννηση Πατρών 0-3 α.α.

Ηρακλής Πατρών-Καλάβρυτα 0-3 α.α.

 

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 9 ματς)

1 Πήγασος 22  (19-11)

2 Εθνικός/Πολύτεκνος 21 (18-9)

3 Αναγέννηση Ψαθοπύργου 21  (18-11)

4 ΑΠΟ Αρόης 21  (15-9)

5 Λιμνοχώρι 21 (11-6)

6 Αετός Ρίου 19 (16-11)

7 Αχαιός Σαρ. 18  (17-14)

8 Πάτρα 2005 18 (13-10)

————————————

9 Δαβουρλής 17  (15-13)

10 Ίκαρος Πετρωτού 16  (15-8)

11 Δίας 16 (14-10)

12 Δόξα Νιφορεΐκων 16  (14-10)

13 Καλάβρυτα 14 (15-13)

14 Θύελλα Αιγίου 12  (5-8)

15 Άνω Καστρίτσι 10  (13-19)

16 Αναγέννηση Πατρών 7  (10-18)

Δόξα Χαλανδρίτσας (δεν συμμετέχει)

Ηρακλής Π.  (δεν συμμετέχει)

Continue Reading

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Κεραυνός: Και του χρόνου με Καραπίτσο

Published

on

Ο Χρήστος Καραπίτσος παραμένει στο «τιμόνι» της τεχνικής ηγεσίας του Κεραυνού Αγίου Βασιλείου και ενόψει της νέας σεζόν στην Α΄κατηγορία.

Ο έμπειρος τεχνικός ανέλαβε φέτος την ομάδα, λίγο πριν την έναρξη των πλέι-οφ, έχοντας πάρει τη σκυτάλη από τον Ανδρέα Ανδρούτσο, ο οποίος είχε διαδεχθεί τον Παναγιώτη Λάγκη.

Έτσι ο Καραπίτσος θα κάνει την προετοιμασία, θα επιλέξει το ρόστερ και θα οδηγήσει το ιστορικό σωματείο στο νέο πρωτάθλημα, που αναμένεται άκρως ανταγωνιστικό, αφού θα υπάρχει ο Διαγόρας Βραχνείκων, ο Παναιγιάλειος και άλλες πολλές δυνατές ομάδες.

Βέβαια και ο Κεραυνός Αγίου Βασιλείου θα έχει επίσης υψηλές βλέψεις, όπως είχε και φέτος.

Continue Reading

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α΄κατηγορία (πλέι-άουτ): Οι διαιτητές και το μενού της εμβόλιμης αγωνιστικής

Published

on

Αύριο στις 17:00 θα διεξαχθεί η 10η εμβόλιμη αγωνιστική συνολικά στην ψυχοφθόρα διαδικασία των πλέι-άουτ της Α΄κατηγορίας.

Το πρόγραμμα περιέχει μεγάλα ματς, αλλά δεσπόζει το ντέρμπι Δαβουρλή-Αχαιού, ενώ πολύ σημαντικά ματς δίνουν στις έδρες τους ο Αετός Ρίου, η Δόξα Νιφορείκων και η Θύελλα Αιγίου, που θέλει μόνο νίκη επί του Πήγασου.

Το πρόγραμμα και η βαθμολογία:

Τετάρτη 18/5  (όλα τα ματς στις 17:00)

ΑΠΟ Αρόης- Λιμνοχώρι (Προσφυγικά- Πετρόπουλος)

Θύελλα Αιγίου- Πήγασος Μπεγ.  (Αιγίου- Βαβαρούτας)

Δαβουρλής- Αχαιός Σαρ.  (Αχιλλέα (Αγυιάς)-  Φωκάς)

Δόξα Νιφορ.- Αναγέννηση Ψαθοπ.  (Νιφορείκων- Μιχαλόπουλος)

Πάτρα 2005- Ίκαρος Πετρ.  («Α.Κάνιστρας»- Παπαδόπουλος)

Άνω Καστρίτσι- Δίας  («Θ.Χρυσανθόπουλος»- Σαφαρίκας)

Αετός Ρίου- Εθνικός Πατρών/Πολύτ.  (Ρίου-  Χρονάς)

Δόξα Χαλανδρίτσας-Αναγέννηση Πατρών 0-3 α.α.

Ηρακλής Πατρών-Καλάβρυτα 0-3 α.α.

 

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 9 ματς)

1 Πήγασος 22  (19-11)

2 Εθνικός/Πολύτεκνος 21 (18-9)

3 Αναγέννηση Ψαθοπύργου 21  (18-11)

4 ΑΠΟ Αρόης 21  (15-9)

5 Λιμνοχώρι 21 (11-6)

6 Αετός Ρίου 19 (16-11)

7 Αχαιός Σαρ. 18  (17-14)

8 Πάτρα 2005 18 (13-10)

————————————

9 Δαβουρλής 17  (15-13)

10 Ίκαρος Πετρωτού 16  (15-8)

11 Δίας 16 (14-10)

12 Δόξα Νιφορεΐκων 16  (14-10)

13 Καλάβρυτα 14 (15-13)

14 Θύελλα Αιγίου 12  (5-8)

15 Άνω Καστρίτσι 10  (13-19)

16 Αναγέννηση Πατρών 7  (10-18)

Δόξα Χαλανδρίτσας (δεν συμμετέχει)

Ηρακλής Π.  (δεν συμμετέχει)

 

Continue Reading
Advertisement
Α2 ΕΣΚΑΗ8 hours ago

Α2 ΕΣΚΑ-Η: Η Τέμενη «2» με Πυρσό και φουλ για… πρωταθλήτρια! (ΦΩΤΟ-ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)

Γ ΕΘΝΙΚΗ11 hours ago

Μπαράζ: Δύο στα δύο ο ΠΑΟ Ρουφ, πρώτος βαθμός για Προοδευτική, Μακεδονικό και Ηλιούπολη

ΜΠΑΣΚΕΤ22 hours ago

Τάσος Αναγνωστόπουλος: «Γιατί όχι… και στην Α2;»

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ19 hours ago

Ποδόσφαιρο: Η Πάτρα ετοιμάζεται να φιλοξενήσει το Champions League Κωφών!

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ20 hours ago

Πλέι- άουτ Α΄κατηγορίας: Εμβόλιμη δράση σήμερα με σπουδαία παιχνίδια

ΠΟΛΟ9 hours ago

«Κόλλησε» κι έμπλεξε ο ΝΟΠ – Ήττα (11-8) από τον Ηλυσιακό – ΦΩΤΟ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ11 hours ago

Στην κόψη του ξυραφιού τα πλέι άουτ της Α’ κατηγορίας – Τα σημερινά αποτελέσματα

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ19 hours ago

Ο Σούλης Παπαδόπουλος θα δει Ηλιούπολη- Αγροτικός Αστέρας

Γ ΕΘΝΙΚΗ12 hours ago

Γ’ Εθνική: Τα αποτελέσματα των ημιχρόνων στη 2η αγωνιστική των μπαράζ

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ13 hours ago

Παναχαϊκή: Στην κυκλοφορία τα εισιτήρια για την Ηλιούπολη

Facebook

Copyright © 2019 Mikad Εκδοτικές Διαφημιστικές Υπηρεσίες. --- Το σύνολο του περιεχομένου και των υπηρεσιών της ιστοσελίδας matchnews.gr διατίθεται στους επισκέπτες αυστηρά για προσωπική χρήση. Απαγορεύεται η χρήση σε οποιοδήποτε μέσο, μετά ή άνευ επεξεργασίας, χωρίς γραπτή άδεια του εκδότη.