Connect with us

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ

Εκλογές ΕΠΣΑ: Οι εκπρόσωποι των σωματείων που θα ψηφίσουν

Published

on

Την Δευτέρα 28 Ιουνίου θα διεξαχθεί η εκλογική διαδικασία για ανάδειξη προέδρου και Εκτελεστικής Επιτροπής στις τάξεις της ΕΠΣ Αχαΐας.

Τα μέλη που ανακοινώθηκαν (τακτικά, αναπληρωματικά) για να ψηφίσουν εκπροσωπώντας τα σωματεια τους έχουν ως εξής:

ΑΒΥΘΟΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 2017 Κουνάβης Ηλίας Σταματόπουλος Επαμεινώνδας

ΑΕΚ ΠΑΤΡΩΝ Τζόβολος Παναγιώτης Τζόβολος Γεώργιος

ΑΕΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ Α.Π.Σ. Μπαλάσκας Κωνσταντίνος Ασκούνης Παναγιώτης

ΑΙΓΙΟΥ Α.Ε. Κοσσαράς Φίλιππος Κωστόπουλος Κωνσταντίνος

ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ Α.Ο. Νικολόπουλος Νέστωρ Λυκούδης Παναγιώτης

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΨΑΘΟΠΥΡΓΟΥ Α.Ο. Σπυρούλιας Γεώργιος Παπαγεωργίου Ευθύμιος

ΑΝΩ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ Α.Ο. Ασημακόπουλος Ελευθέριος Μέρμελας Θεόδωρος

ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΓΛΥΚΑΔΑΣ ΑΠΣ Θεοδωρόπουλος Σταύρος Μανέτας Γεώργιος

ΑΡΟΗΣ ΠΑΤΡΩΝ Α.Π.Ο. Ιωάννου Χαρίτων Μηλιτσόπουλος Κων/νος

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΣΟΥΚΑΛΕΪΚΩΝ Α.Ε. Κανελλόπουλος Δημήτριος Παναγιωτόπουλος Σπυρίδων

ΑΣΤΗΡ ΤΕΜΕΝΗΣ ΑΧΑΪΑΣ Α.Ο. Κουτρόπουλος Παναγιώτης Παπαδόπουλος Νικόλαος

ΑΤΛΑΣ Α.Σ. Σκρέτας Σωτήριος Ιωάννου Διαμάντω

ΑΧΑΪΚΗ Α.Ε. Μάνιαρης Ιωάννης Γουρνάς Αγγελος

ΑΧΑΪΚΟΣ ΠΑΤΡΩΝ Α.Π.Ο. Μενύχτα Αναστασία Μενύχτα Βασιλική

ΑΧΑΙΟΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ Γ.Π.Σ. Μανιώτης Αρίστος Σωτηρόπουλος Ζώης

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΜΑΡΩΝ Α.Σ. Σκανδάμης Γεώργιος Κιτσάτης Αχιλλέας

ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ Κ. ’92 Παπαγιαννόπουλος Κων/νος Παπαγιαννόπουλος Νικόλαος

ΔΑΦΝΗ ΠΑΤΡΩΝ Α.Π.Σ. Κορφιάτης Γεώργιος Κορφιάτης Αγγελος

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ Α.Ο. Λούβαρης Χρήστος Ποταμιάνος Ιωάννης

ΔΙΑΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ Α.Ο. Αργυροπούλου Βασιλική Αργυροπούλου Χριστίνα

ΔΟΞΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΧΑΪΑΣ Α.Π.Σ. Γεροντίδης Λεωνίδας Μπαρμπέρη Χρυσάνθη

ΘΗΣΕΑΣ Α.Ο. ΜΕΣΣΑΤΙΔΑΣ Μπότσαρης Παναγιώτης Κούτρας Πλούταρχος

ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ Α.Π.Σ. Θανόπουλος Δημήτριος Φλωράτος Κωνσταντίνος

ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ Α.Ο. Διαμαντόπουλος Νικόλαος Μιχαλοπούλου Γεωργία

ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ Α.Ο. Ζαρούλιας Ανδρέας Μπεζεριάνου Νατάσα

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α.Σ. Χρυσανθόπουλος Βασίλειος Ζέρβας Κίμων

ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ Λιάμης Παναγιώτης Μέμος Βασίλειος

ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ Α.Σ. Μοσχόπουλος Χρήστος Αντωνόπουλος Βασίλειος

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΤΡΩΝ Α.Π.Σ. Καλπουζάνης Κωνσταντίνος Φορτώσης Ιωάννης

ΠΑΜΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ Α.Ο.Κ. Πλιάτσικας Ανδρέας Μπρακατσέλος Θεόδωρος

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΓΥΙΑΣ Ευαγγελάτος Παντελής Πανταζής Ακης

ΠΑΤΡΑ 2005 Α.Ε. Παρασκευοπούλου Παναγιώτα Παπαστεφανάτος Νικόλαος

ΠΕΙΡΟΣ ΙΣΩΜΑΤΟΣ Α.Ο. Σταυρόπουλος Γεώργιος Αναστασόπουλος Χρήστος

ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ Α.Ε. Κυριτόπουλος Ιωάννης Χρονάς Χρήστος

ΠΗΓΑΣΟΣ ΜΠΕΓΟΥΛΑΚΙΟΥ Α.Ο. Αντωνόπουλος Χρήστος Σωτηρόπουλος Χρήστος

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ-ΔΡΕΠΑΝΟΥ Α.Ε. Ταξιάρχης Ιωάννης Τσώνος Παναγιώτης

ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο. Καραμούζης Φίλιππος Λιβέρης Κωνσταντίνος

ΡΟΪΤΙΚΩΝ Α.Ε. Μίαρης Μιχαήλ Κωστάζος Ηλίας

ΣΤΑΡΟΧΩΡΙΟΥ Α.Ε Κατσαϊτης Γεώργιος Κωτσόκολος Κωνσταντίνος

ΦΑΡΑΪΚΟΣ Α.Ο. Βέρρας Ηλίας Σωτηρακόπουλος Κωνσταντίνος

Γ ΕΘΝΙΚΗ

Αναβολή στην κλήρωση της Γ’ Εθνικής

Published

on

Αναβάλλεται η προγραμματισμένη για την προσεχή Πέμπτη (23/9) κλήρωση του πρωταθλήματος στη Γ’ Εθνική.

Η διαδικασία θα γίνει σε νέα ημερομηνία, κατόπιν απόφασης της ΕΠΟ.

Πληροφορίες της mikriliga.com αναφέρουν ότι η κλήρωση της Γ’ Εθνικής, κι αφού πρώτα ολοκληρωθεί ο καταρτισμός των ομίλων, θα πραγματοποιηθεί εντέλει τη Δευτέρα (27/9).

Continue Reading

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Αποχώρησε ο Λεγάτος από την Αναγέννηση

Published

on

Λίγες μέρες πριν ξεκινήσει το πρωτάθλημα της Α’ Κατηγορίας της ΕΠΣ Αχαΐας, ο Γιάννης Λεγάτος αποχώρησε από τον πάγκο της Αναγέννησης Πατρών.

Οι λόγοι αυτού του ξαφνικού διαζυγίου δεν έχουν διευκρινιστεί πλήρως.

Continue Reading

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Κανονικά η σέντρα στην Α’ Κατηγορία

Published

on

Κανονικά θα διεξαχθεί η πρεμιέρα της Α’ Κατηγορίας το προσεχές Σαββατοκύριακο 25/26 Σεπτεμβρίου.

Ορίστηκαν και οι αγώνες του Ηρακλή Πατρών, αλλά και της Δόξας Χαλανδρίτσας που ωστόσο δεν θα κατέβουν να αγωνιστούν.

 

A’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 25/9/21

Πετρωτού (17:00): Ίκαρος Πετρωτού -Αχαιός Σαραβαλίου

Παραλίας (17:00):  Δόξα Παραλίας – Δόξα Χαλανδρίτσας

Λιμνοχωρίου (17:00): Λιμνοχώρι – Δόξα Νιφορεΐκων

Κυριακή 26/9/21

Πετρωτού (13:00):  Δίας Σαραβαλίου – Αστέρας Τσουκαλεΐκων

Ριόλου (17:00): Πανμοβριακός Ριόλου – Αχαΐκή

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 25/9/21

Ζαρουχλεΐκων (17:00): Ατρόμητος Πατρών – Άρης Πατρών

Κυριακή 26/9/21

ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας (13:00):  Ηρακλής Πατρών – Αναγέννηση Πατρών

ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας (16:00):  Πήγασος Μπεγουλακίου – Θύελλα Πατρών

Πετρωτού (17:00):  Α.Π.Ο. Αρόη – Πάτρα 2005 A.E.

ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας (19:00):  Εθνικός/Πολύτεκνος – Πάτραι Α.Π.Σ.

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 25/9/21

Ρίου (17:00):  Άνω Καστρίτσι – Αετός Πατρών

Αγυιάς (17:00):  Δαβουρλής K. 92 – Αιγείρας Ακράτας ΑΕ

Καλαβρύτων (18:00): Καλάβρυτα – Νίκη Προαστείου

Κυριακή 26/9/21

Δημοτικό Στ. Αιγίου (17:00): Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου – Αναγέννηση Ψαθόπυργου

Ρίου (17:00):  Αετός Ρίου – Κεραυνός Αγίου Βασιλείου.

Continue Reading
Advertisement

Facebook