Αναλυτικά το πρόγραμμα:
ΣΑΒΒΑΤΟ (30/3)
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
PLAYOFF (4:30μ.μ.)
Γήπ. Προσφυγικών: Α.Π.Σ. Πάτραι –Πανμοβριακός, Κώστας Ανδριανός
Γήπ. Θύελλας Πατρών: Θύελλα Πατρών-Ατρόμητος Πατρών, Γιώργος Παπαδόπουλος
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας: Κεραυνός -Άρης Πατρών, Αλέξανδρος Φωκάς
Γήπ. Προαστίου: Νίκη Προαστίου-Διαγόρας Βραχνεΐκων, Μιχάλης Ζήκος
PLAYOUT
Γήπ. Πλαστήρα, 4:30μ.μ.: Θύελλα Αιγίου-Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Βασίλης Μαρδάς
Γήπ. Ρίου, 4:30μ.μ.: Αετός Ρίου-Δόξα Νιφορεΐκων, Βασίλης Τσάκης
Γήπ. Αχιλλέας, 4:30μ.μ.: Δαβουρλής K. 92-Ατρόμητος Λάππα, Κωνσταντίνος Οικονόμου
Γήπ. Κ.Ζάρρας, 4:30μ.μ.: Αχαϊκός-Αχαιός Σαραβαλίου, Ελένη Αντωνίου
Γήπ. Καλαβρύτων, 5:30μ.μ.: Καλάβρυτα-Δόξα Παραλίας, Γιάννης Πράνταλος
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 7:30μ.μ.: Πήγασος –Αχαϊκή, Γιώργος Μπακόπουλος
Γήπ. Προσφυγικών, 7:30μ.μ.: Εθνικός – Πολύτεκνος- ΑΕ Ροϊτίκων, Κώστας Ταξιάρχης.
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (4:30μ.μ.)
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Μιντιλογλίου: Αστέρας Μιντιλογλίου-Δίας Σαραβαλίου, Αριστόβουλος Σπηλιόπουλος
Γήπ. Ζήριας: Φοίνικας Ζήριας- Α.Ε. Αρόης, Παναγιώτης Γκαβός
Γήπ. Ροδιάς: Απόλλων Αιγίου-Ηρακλής Πατρών, Γεράσιμος Ξουρής
ΚΥΡΙΑΚΗ (31/3)
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
PLAYOUT (4:30μ.μ.)
Γήπ. Αιγείρας: Αιγείρα Ακράτα-Αναγέννηση Πατρών, Γιώργος Μπακόπουλος
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ (4:30μ.μ.)
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας: ΑΟ Τριταίας –Κρίνος, Δημήτρης Ταγάρης
Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: ΑΕ Νεάπολη-Σταροχώρι, Σωτήρης Παπαχρήστος
Γήπ. Λιμνοχωρίου: Λιμνοχώρι-Ικαρος Λακκόπετρας, Κώστας Οικονόμου
Γήπ. Χαλανδρίτσας: Φαραικός-Παναχαϊκός, Μιχάλης Ζήκος
Γήπ. Προσφυγικών: ΑΣ Άτλας-Πυρσός Πατρών, Γιώργος Παπαδόπουλος
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Αχιλλέα, 1μ.μ.: Αίας Πατρών-Αστέρας Τέμενης, Σπύρος Παλαιολόγος
Γήπ. Κ.Ζάρρας, 1μ.μ.: Αστέρας Λεοντίου-Απόλλων Εγλυκάδος, Διονύσης Βαβίλης
Γήπ. Πλαστήρα, 3μ.μ.: ΑΕ Αιγίου-Πετεινοί, Δημήτρης Τσεντούρος
Γήπ. Κ.Ζάρρας, 4:30μ.μ.: Πάτρα 2005-Αχιλλέας Καμαρών, Χαράλαμπος Πετρόπουλος
Γήπ. Αχιλλέα, 4:30μ.μ.: Πανιώνιος Αχιλλέας -Άβυθος Αιγιάλειας, Κώστας Ταξιάρχης
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Γήπ. Ρίου, 4:30μ.μ.: Φλόγα Κάτω Καστριτσίου-Αργυρά Πατρών, Βασίλης Τσάκης
Γήπ. Ροδιάς, 4:30μ.μ.: Φλόγα Ρόδιας-Ζαβλάνι, Θανάσης Γκοτσόπουλος
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 1μ.μ.: Α.Ε.Κ. Πατρών-Πείρος Ισώματος, Λευτέρης Παπαδής
Γήπ. Προσφυγικών, 2μ.μ.: Ρομαϊκός Α.Σ.-Ικαρος Πετρωτού (Δεν έχει οριστεί).