ΤΟΠΙΚΟ ΜΠΑΣΚΕΤ
Ο Γλαύκος ξεκινά στην “αποθήκη” με Κρόνο Αγ. Δημητρίου-Το πρόγραμμα
Ολοκληρώθηκε η κλήρωση του Νοτίου ομίλου της Β’ Εθνικής, με το πρωτάθλημα να κάνει τζάμπολ στις 7/10. Ο Γλαύκος στην παρθενική του παρουσία στην κατηγορία, ξεκινά τον μαραθώνιο στην έδρα του, με αντίπαλο τον Κρόνο Αγίου Δημητρίου.
Αναλυτικά το πρόγραμμα :
Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2018-2019 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)
1η Αγωνιστική – 07/10/18
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
2η Αγωνιστική – 14/10/18
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
3η Αγωνιστική – 21/10/18
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
4η Αγωνιστική – 04/11/18
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
5η Αγωνιστική – 11/11/18
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
6η Αγωνιστική – 18/11/18
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
7η Αγωνιστική – 25/11/18
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
8η Αγωνιστική – 02/12/18
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
9η Αγωνιστική – 09/12/18
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
10η Αγωνιστική – 16/12/18
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
11η Αγωνιστική – 23/12/18
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
12η Αγωνιστική – 05/01/19
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
13η Αγωνιστική – 13/01/19
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
14η Αγωνιστική – 20/01/19
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
15η Αγωνιστική – 27/01/19
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
16η Αγωνιστική – 03/02/19
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
17η Αγωνιστική – 10/02/19
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
18η Αγωνιστική – 17/02/19
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
19η Αγωνιστική – 24/02/19
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
20η Αγωνιστική – 03/03/19
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
21η Αγωνιστική – 09/03/19
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
22η Αγωνιστική – 17/03/19
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
23η Αγωνιστική – 24/03/19
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
24η Αγωνιστική – 31/03/19
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
25η Αγωνιστική – 07/04/19
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
26η Αγωνιστική – 14/04/19
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
27η Αγωνιστική – 21/04/19
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
28η Αγωνιστική – 05/05/19
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
29η Αγωνιστική – 12/05/19
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
30η Αγωνιστική – 19/05/19
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
NATIONAL LEAGUE 2
Μπάσκετ: Δεν έβγαλε τη χρονιά ο Ντάκοβιτς
Δικαιώθηκαν εκείνοι που από την πρώτη στιγμή διαφώνησαν με την απόφαση των ανθρώπων της Παναχαϊκής να αποκτηθεί στη περίοδο του Ιανουαρίου ο Βόσνιος φόργουορντ/σέντερ Νίκολα Ντάκοβιτς.
Ο παίκτης τελικά, πριν περάσουν τρεις μήνες αποτέλεσε παρελθόν, χωρίς στο διάστημα αυτό να προσφέρει κάτι το ουσιαστικό στην ομάδα, καθώς στα οκτώ ματς που πήρε χρόνο συμμετοχής έμεινε στα ρηχά.
Επιλογή παντελώς λανθασμένη που στοίχισε και ουκ λίγα χρήματα στα «κοκκινόμαυρα» ταμεία.
Μίλτος Σπυρόπουλος
Α2 ΕΣΚΑΗ
Α2 ΕΣΚΑ-Η: Ο Σείριος «ζωντανός» για παραμονή, μεγάλη νίκη επί του Πήγασου * ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Στο τελευταίο χρονικά παιχνίδι της 22ης αγωνιστικής στην Α2 ΕΣΚΑ-Η ο Σείριος αξιοποιώντας τον παράγοντα έδρα επιβλήθηκε 74-66 του Πήγασου Μπεγουλακίου κάνοντας αποφασιστικό βήμα για την αποφυγή του υποβιβασμού. Όσο για τον Πήγασο βρίσκεται πλέον στο -1 από την είσοδό του στη ζώνη των πλέι-οφ.
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
(Σε 22 αγώνες)
Διαγόρας 40 1521-1218
———————————-
Πυρσός 38 1407-1347
Κεφαλληνιακός 37 1500-1330
Τρίτων 37 1418-1366
Σκαγιοπούλειο 35 1364-1318
———————————-
Πήγασος 34 1392-1328
Ναύπακτος 34 1381-1339
Ακράτα 33 1376-1392
Προφ. Ηλίας 32 1360-1307
Σείριος 30 1337-1466
Ζάκυνθος 28 1237-1309
Νίκη Πρ. 28 1245-1371
Αιγέας 28 1175-1387
Ίφιτος 24 1165-1432
– Ζάκυνθος και Νίκη με ματς λιγότερο (6/4).
Μίλτος Σπυρόπουλος
Α2 ΕΣΚΑΗ
Α2 ΕΣΚΑ-Η: Ο Προφήτης Ηλίας σπουδαίο «διπλό» με τον ΠΑΣ Ναυπάκτου στην παράταση
Διπλό που επί της ουσίας «σφραγίζει» την παραμονή του στην κατηγορία πήρε ο Προφήτης Ηλίας νικώντας με 56-51 τον ΠΑΣ Ναυπάκτου στην έδρα του μετά από παράταση.
Τρίτη σερί νίκη για το συγκρότημα του Γ. Κοτσώνη που πλέον, όχι μόνο ξέφυγε από τα χαμηλά αλλά ελπίζει και στην παρουσία του στα πλέι-οφ, αν έχει ανάλογη συνέχεια μέχρι να πέσει η αυλαία της κανονικής περιόδου.
Αντίθετα οι γηπεδούχοι μετά το πολύ καλό ξεκίνημα στο β’ γύρο, παραπαίουν τελευταία χάνοντας για 4η συνεχόμενη αγωνιστική.
Τα 10λεπτα: 11-13, 10-17, 12-09, 13-07, 05-10 (παρ.).
ΠΑΣ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ (Σταθάτος): Φρέγκου 8, Μήτσος 2, Ασημακόπουλος 13, Πολύχρονος 15 (1), Αμπλάς 8 (1), Στυλιάρας 3 (1), Βαργιάς 2, Λαουρδάς, Σταμάτης.
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ (Κοτσώνης): Γαλύφας 6, Ζαρίφης 12 (1), Νίκος 5 (1), Χριστόπουλος 2, Μπουντουράσας 5 (1), Λεοντίου 20, Μπούμπουλης 6 (1), Μαράτος, Παίσιος.
Μίλτος Σπυρόπουλος