Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (13η Αγωνιστική)

Α’ Όμιλος

Σάββατο 7/12

Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Ώρα 15.00Δόξα Χαλανδρίτσας-Αναγέννηση, Καδδάς

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 15.00Ατρόμητος-Δόξα Παραλίας, Καλύβας

Γήπεδο Ριόλου, Ώρα 15.00Πανμοβριακός-Πήγασος, Χρονάς

Κυριακή 8/12

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00Αχαϊός Σαραβαλίου-Αχαϊκή, Πετρόπουλος

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 15.00ΑΕ Πάτρα-Δίας Σαραβαλίου, Οικονόμου

Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 15.00Αστέρας Τσουκαλεϊκων-Λιμνοχώρι, Αθανασόπουλος

Β’ Όμιλος

Σάββατο 7/12

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 15.00Άρης Πατρών-Ηρακλής, Μέρμηγκας

Γήπεδο Καλαβρύτων, Ώρα 15.00Καλάβρυτα-Αετός Πατρών, Παπαδόπουλος

Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 15.00Δαβουρλής-Θύελλα Αιγίου, Ρουμπάνης

Γήπεδο Ακράτας, Ώρα 15.00Αιγείρα/Ακράτα-ΑΠΣ Πάτραι, Σαφαρίκας

Κυριακή 8/12

Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 15.00ΑΠΟ Αρόης-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου, Σπυρόπουλος

Γήπεδο Καμαρών, Ώρα 15.00Παναιγιάλειος-Νίκη Προαστίου, Φωκάς

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (11η Αγωνιστική)

Α’ Όμιλος

Σάββατο 7/12

Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 15.00, Ίκαρος Πετρωτού-Δόξα Νιφορεϊκων, Φωκάς

Γήπεδο Αλισσού, Ώρα 15.00, Λέων Αλισσού-Ατρόμητος Λάππα, Αθανασόπουλος

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, Εθνικός/Πολύτεκνος-Περιβόλα, Μπλίκας

Κυριακή 8/12

Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 10.00, Παναχαϊκός-Καλλιθέα, Καμζόλας

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 12.15, Αστραπή-Καμίνια, Ασπρουλόπουλος

Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 12.15, Πετεινοί-Δάφνη, Παπαχρήστος

Γήπεδο Μιντιλογλίου, Ώρα 15.00, Αστέρας Μιντιλογλίου-Φαραϊκός, Παναγιωτόπουλος

Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Ώρα 15.00, Σταροχώρι-Αχαϊκός, Πράνταλος

Β’ Όμιλος

Σάββατο 7/12

Γήπεδο Ρίου, Ώρα 15.00, Άνω Καστρίτσι-Αργυρά, Οικονόμου

Γήπεδο Καμαρών, Ώρα 15.00, Αχιλλέας Καμαρών-Αναγέννηση Ψαθοπύργου, Πράνταλος

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 18.00, Απόλλων Εγλυκάδας-Δρέπανο, Τηλιγάδας

Κυριακή 8/12

Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 15.00, Ζαβλάνι/Αίας-Φοίνικας Ζήριας, Καλύβας

Γήπεδο Ροδιάς, Ώρα 15.00, Απόλλων Αιγίου-Φλόγα Ροδιάς, Παπαδόπουλος

Γήπεδο Τέμενης, Ώρα 15.00, Αστέρας Τέμενης-Άβυθος Αιγιαλείας, Μαχαίρας

Γήπεδο Ρίου, Ώρα 15.00, Αετός Ρίου-Πανιώνιος/Αχιλλέας, Σαμαρτζής

Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 18.00, ΠΑΟΚ Πάτρας-Ολυμπιακός, Μπλίκας

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (9η Αγωνιστική)

Α’ Όμιλος

Σάββατο 7/12

Ωλενιακός-Φωστήρας Οβρυάς 3-0 α.α.

Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 15.00Ροίτικα-Αστέρας Λεοντίου, Παλαιολόγος

Κυριακή 8/12

Γήπεδο ΖαρουχλεΊκων, Ώρα 11.00Γαλήνη-Ίκαρος Λακκόπετρας, Ρουμπάνης

Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 12.00Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων-Νεάπολη, Αγγελόπουλος

Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 12.30Δόξα Πατρών-Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων, Αρκουμάνης

Γήπεδο Μετοχίου, Ώρα 15.00Μετόχι-Ρωμανός, Κονιδάρης

Γήπεδο Ριόλου, Ώρα 15.00Κρίνος-Πείρος Ισώματος, Παλαιολόγος

Β’ Όμιλος

Κυριακή 8/12

Αυτόνομη-Νέο Σαλμενίκο 3-0 α.α.

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 10.00Άτλας-ΑΕ Αρόης, Βαβαρούτας

Γήπεδο Ρίου, Ώρα 12.00Παναχαϊκή 2014-Σκεπαστό, Μπακόπουλος

Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 12.00Φλόγα Κ. Καστριτσίου-ΑΕ Αιγίου, Καραβασίλης

Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 15.00ΑΕΚ Πατρών-Κεραυνός Σελιανιτίκων, Γκαβός

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 18.00Προοδευτική-Πυρσός, Ταξιάρχης

Ρεπό : Σπάρτακος