Connect with us

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Ορίστηκαν οι διαιτητές του ερασιτεχνικού για το Σαββατοκύριακο 24-25/3

Published

on

Ορίστηκαν οι διαιτητές του ερασιτεχνικού για το Σαββατοκύριακο 24-25/3 και αυτοί που θα διευθύνουν τα ματς σε Α’, Β’ και Γ’ Κατηγορία είναι οι:
Αγώνες του Σαββάτου 24-03-2018
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α’ κατηγορία – -25η 16:30 Λιμνοχωρίου Λιμνοχώρι-Θύελλα Πατρών ΣΑΦΑΡΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Α’ κατηγορία – -25η 16:30 Νίκης Προαστίου Νίκη Προαστείου-Πήγασος Μπεγουλακίου ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Α’ κατηγορία – -25η 16:30 Ζαρουχλεΐκων Ατρόμητος Πατρών-Αετός Πατρών ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Α’ κατηγορία – -25η 16:30 Αβύθου Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου-Αναγέννηση Πατρών ΦΩΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Α’ κατηγορία – -25η 16:30 Οβρυάς Φωστήρ Οβρυάς-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Α’ κατηγορία – -25η 16:30 Άνω Αλισσού Λέων Α. Αλισσού-Πανμοβριακός Ριόλου ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Α’ κατηγορία – -25η 16:30 Ντα Λουζ Οβρυάς Άρης Πατρών-Δόξα Παραλίας ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Α’ κατηγορία – -25η 16:30 Σαγεΐκων Εθνικός Σαγεΐκων-Δαβουρλής K. 92 ΚΑΔΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Β’ κατηγορία – 1ος Όμιλος-25η 16:30 Μαζαρακίου Πείρος Ισώματος-Αστέρας Τσουκαλεΐκων ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Γ’ κατηγορία – 2ος Όμιλος-21η 16:30 Ρίου Άνω Καστρίτσι-Προοδευτική Πατρών ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Β’ κατηγορία – 2ος Όμιλος-25η 16:30 Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Ικαρος Πετρωτού-Πάτρα 2005 A.E. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Β’ κατηγορία – 2ος Όμιλος-25η 16:30 Αγυιάς Αυτόνομη Π.Ο.-Απόλλων Εγλυκάδος ΝΤΑΒΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
Β’ κατηγορία – 3ος Όμιλος-25η 16:30 Ζήριας Ζήρια-ΤΑΔ’93-Αναγέννηση Ψαθόπυργου ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
Β’ κατηγορία – 3ος Όμιλος-25η 16:30 Καμαρών Φοίνικας Σαλμενίκου-Αργυρά Πατρών ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Β’ κατηγορία – 3ος Όμιλος-25η 16:30 Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) Κεραυνός 2016-Καλάβρυτα ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Αγώνες της Κυριακής 25-03-2018
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Β’ κατηγορία – 1ος Όμιλος-25η 14:00 Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Δίας Σαραβαλίου-Αστέρας Μιντιλογλίου ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Β’ κατηγορία – 1ος Όμιλος-25η 17:30 Λιμνοχωρίου Απόλλων Βίδοβας-Διαγόρας 2010 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
Β’ κατηγορία – 1ος Όμιλος-25η 17:30 Βραχνεΐκων Καμίνια-Αχαιός Σαραβαλίου ΤΙΜΟΛΕΩΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Β’ κατηγορία – 1ος Όμιλος-25η 17:30 Λάππα Ατρόμητος Λάππα 2015-Φαραικός ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Β’ κατηγορία – 1ος Όμιλος-25η 17:30 Χαλανδρίτσας Σταροχώρι-Καλλιθέα ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Β’ κατηγορία – 1ος Όμιλος-25η 17:30 Θύελλας (Χόρτο) Ωλενιακός-Τριταιικός ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Β’ κατηγορία – 1ος Όμιλος-25η 17:30 Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Πήγασος Πατρών-Δόξα Χαλανδρίτσας ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Γ’ κατηγορία – 1ος Όμιλος-21η 11:00 Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Ηρακλής Πατρών-ΑΕ Ροϊτίκων ΣΑΦΑΡΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Γ’ κατηγορία – 1ος Όμιλος-21η 11:00 Ζαρουχλεΐκων Πυρσός Πατρών-Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
Γ’ κατηγορία – 1ος Όμιλος-21η 17:30 Ντα Λουζ Οβρυάς Γαλήνη-Ρωμανός ΜΑΧΑΙΡΑΣ-ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
Γ’ κατηγορία – 1ος Όμιλος-21η 17:30 ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Πετεινοί-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων ΝΙΚΟΛΑΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
Γ’ κατηγορία – 1ος Όμιλος-21η 17:30 Άρλας Άρλα-Δόξα Πατρών ΤΣΙΡΙΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Γ’ κατηγορία – 2ος Όμιλος-21η 14:00 Ροδιάς Δόξα Ελαιώνος-Περιβόλα ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Γ’ κατηγορία – 2ος Όμιλος-21η 15:00 ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Α.Ε. Αρόης-Σπάρτακος ΒΑΒΙΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
Γ’ κατηγορία – 2ος Όμιλος-21η 17:30 Σουλίου Παναχαϊκός-Α.Ε.Κ. Πατρών ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Β’ κατηγορία – 2ος Όμιλος-25η 14:00 Αγυιάς Α.Π.Ο. Αρόη-Πάτραι Α.Π.Σ. ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Β’ κατηγορία – 2ος Όμιλος-25η 14:00 Ζαρουχλεΐκων Ολυμπιακός Πατρών-Πολύτεκνος ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Β’ κατηγορία – 2ος Όμιλος-25η 17:30 Ζαρουχλεΐκων Ψηλαλώνια-Δάφνη Πατρών ΜΠΛΙΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ
Β’ κατηγορία – 2ος Όμιλος-25η 17:30 Ρίου Φλόγα Κάτω Καστριτσίου-Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
Β’ κατηγορία – 2ος Όμιλος-25η 17:30 Αγυιάς Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)-Αχαϊκός ΚΑΔΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Β’ κατηγορία – 3ος Όμιλος-25η 17:30 Νίκης Προαστίου A.E. Δρέπανου-Αχιλλέας Καμαρών ΠΑΡΔΑΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
Β’ κατηγορία – 3ος Όμιλος-25η 17:30 Αιγείρας Θύελλα Αιγείρας-Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Β’ κατηγορία – 3ος Όμιλος-25η 17:30 Ροδιάς Δήμος Διακοπτού Α.Ο.-Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Β’ κατηγορία – 3ος Όμιλος-25η 17:30 Ακράτας Ακράτα-Αστήρ Τέμενης ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Β’ κατηγορία – 3ος Όμιλος-25η 17:30 Καλαβρύτων Σκεπαστό-Φλόγα Ρόδιας ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Οι επόμενες κινήσεις του Εθνικού Πατρών

Published

on

Ολοκληρώνεται εγκαίρως το ρόστερ του Εθνικού Πατρών και ο Λεωνίδας Κυβελίδης αισθάνεται ικανοποιημένος.   

Οι «μπλε» απέκτησαν τον έμπειρο αμυντικό, Χρήστο Ζέλο, ενώ ανακοινώθηκε και ο Νίκος Σουρανής.   

Οι εξαιρετικές κινήσεις θα συνεχιστούν με την ανανέωση των Αναγνωστόπουλου και Χριστοδουλόπουλου, ενώ μεταγραφικά θα ακολουθήσουν αμυντικός, αμυντικός μέσος και σέντερ φορ. 

Γιάννης Γεωργακόπουλος 

Continue Reading

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Αχαϊκή: Το «βάρος» στην επίθεση

Published

on

Έντονα κινείται στο μεταγραφικό παζάρι η Αχαϊκή και δείχνει τις πρωταγωνιστικές προθέσεις της για τη νέα αγωνιστική περίοδο.  

Η «Κυρία» θέλει να κλείσει τα τελευταία κομμάτια στο παζλ του ρόστερ της και ο Γιώργος Λαγός κινείται να διευθετήσει δύο ζητήματα. Το ένα σχετίζεται με τον φορ και το άλλο με τον εξτρέμ.  

Ιδίως ο επιθετικός θα είναι παίκτης που θα κάνει τη διαφορά.   

Στο στόχαστρο βρίσκονται οι ελεύθεροι στην αγορά, Γιάννης Σπανός και Νίκος Αποσκίτης, ωστόσο υπάρχουν πάντα και οι εναλλακτικές λύσεις με επίσης δυνατά ονόματα.  

Συνεργάτης και Κοτσόκολος 

Παράλληλα ο έμπειρος τεχνικός αναζητά ακόμα ένα άτομο, για να πλαισιώσει το τεχνικό επιτελείο. Θυμίζουμε ότι ο Θανάσης Δρακόπουλος θα είναι προπονητής τερματοφυλάκων.  Πέραν των ελεύσεων του Σωκράτη Λίπι στην άμυνα και του Δημήτρη Τσάπαλου στα γκολπόστ, προχωρημένη θεωρείται και η περίπτωση του Θόδωρου Κοτσόκολου. 

Ο έμπειρος αμυντικός μέσος θα αποχωρήσει από τον Παναιγιάλειο και άμεσα θα ξεκαθαρίσει αν θα συνεχίσει στην Αχαϊκή, που έχει κάνει ενδιαφέρουσα πρόταση προς τον παίκτη. 

Γιάννης Γεωργακόπουλος   

Continue Reading

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Ροΐτικα: Διπλή ενίσχυση για το σύνολο του Τσίκα

Published

on

Σε δύο προσθήκες προέβη η ΑΕ Ροΐτίκων και το ρόστερ γεμίζει από λύσεις. 

Η ομάδα του Χρήστου Τσίκα απέκτησε τον έμπειρο μεσοεπιθετικό, Γιάννη Οικονομόπουλο, που αγωνιζόταν στον Ατρόμητο Λάππα, ενώ καλή κίνηση θεωρείται και ο νεαρός αμυντικός, Βασίλης Τράκης,

Ο έμπειρος τεχνικός αναζητά έναν ικανό φορ, ενώ θα γίνουν ακόμα 2-3 καλές κινήσεις. 

Continue Reading
Advertisement

Facebook