Connect with us

ΤΟΠΙΚΟ ΜΠΑΣΚΕΤ

Στον ΚΑΟΚ θα συνεχίσει ο Βασίλης Νιφόρας

Published

on

Ο ΚΑΟ Κορίνθου προέβη σε σημαντική μεταγραφική κίνηση, καθότι ανακοίνωσε με κάθε επισημότητα την απόκτηση του Βασίλη Νιφόρα από τον Γλαύκο.

Ο 27χρονος πάουερ φόργουορντ βρισκόταν στις τάξεις του Απόλλωνα Πατρών για 4 σεζόν, ενώ φέτος ήταν βασικός συντελεστής στην πορεία του Γλαύκου προς την άνοδο στην Β΄Εθνική. Ο Σταύρος Δανιήλ γνωρίζει απ΄έξω και ανακατωτά τις ικανότητες του πατρινού αθλητή και έτσι τον έφερε στην Κόρινθο.

Ο Νιφόρας αποτελεί την 2η μεταγραφή του ΚΑΟΚ, που έχει υψηλές βλέψεις για το προσεχές πρωτάθλημα της Β΄Εθνικής.

Γ ΕΘΝ. ΜΠΑΣΚΕΤ

Το 5ο τουρνουά του Γλαύκου θα έχει δυνατές μάχες και καλό θέαμα

Published

on

Ο Γλαύκος διοργανώνει το 5ο τουρνουά «Χ.Κάνιστρας-Γ.Καραβούλιας» στο κλειστό της το προσεχές σαββατοκύριακο 25 και 26 Σεπτεμβρίου.

Οι συμμετέχοντες (Γλαύκος, Παναχαϊκή, Σφήκα Αμαλιάδας, Αίολος Αγυιάς) βρίσκονται στον ίδιο όμιλο στη νέα Γ΄Εθνική κατηγορία, οπότε το επίπεδο ανταγωνισμού θα είναι υψηλό και οι προπονητές (Γκοργκόλης, Λιόνας, Νιπεργιάλης και Παπαδημητρίου) θα εξάγουν χρήσιμα συμπεράσματα.

Το πρόγραμμα του τουρνουά έχει διαμορφωθεί ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ 25/9

18:00 Σφήκα Αμαλιάδας- Αίολος Αγυιάς

20:00 Γλαύκος- Παναχαϊκή

ΚΥΡΙΑΚΗ 26/9

18:00 Μικρός τελικός

20:00 Μεγάλος τελικός

Continue Reading

Α1 ΕΣΚΑΗ

Οι κληρώσεις των πρωταθλημάτων της Α1 και Α2 ΕΣΚΑ-Η

Published

on

Πραγματοποιήθηκε την Τρίτη (21/9) η κλήρωση των πρωταθλημάτων της Α1 και της Α2 ΕΣΚΑ-Η με το πρόγραμμα να προκύπτει ως εξής:

Α1 ΕΣΚΑ-Η

 

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α-ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ 0-0
Ε.Α.Π Ε.Α.Π.-ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ-ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ -Ν.Ε.Π 0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ -Ε.Α.Π. 0-0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ -Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- 0-0
Π.Γ.Ε. Ν.Ε.Π-ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ 0-0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ -ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ -ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ 0-0
Ε.Α.Π Ε.Α.Π.-ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ 0-0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -Ν.Ε.Π 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ -ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ -ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ -ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0-0
Π.Γ.Ε. Ν.Ε.Π-Ε.Α.Π. 0-0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ -Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- 0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ -ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ -ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α-Ν.Ε.Π 0-0
Ε.Α.Π Ε.Α.Π.-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0-0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ-ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ -ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -Ε.Α.Π. 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ -Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ-ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ 0-0
Π.Γ.Ε. Ν.Ε.Π-ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α-ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0-0
Ε.Α.Π Ε.Α.Π.-ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ 0-0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ -ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ -Ν.Ε.Π 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ -ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ-Ε.Α.Π. 0-0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ 0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ 0-0
Π.Γ.Ε. Ν.Ε.Π-ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α-ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ 0-0
Ε.Α.Π Ε.Α.Π.-Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ -Ν.Ε.Π 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ -ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0-0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ -ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0-0
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0-0
Ε.Α.Π Ε.Α.Π.-ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ-ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ 0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ 0-0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ -Ν.Ε.Π 0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α-Ε.Α.Π. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ -ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ -ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ 0-0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ -ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ 0-0
Π.Γ.Ε. Ν.Ε.Π-ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0-0
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ -ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-Ε.Α.Π. 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ -Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- 0-0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ -ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ 0-0
Π.Γ.Ε. Ν.Ε.Π-ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ 0-0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ -ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α-ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
Ε.Α.Π Ε.Α.Π.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ 0-0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ-Ν.Ε.Π 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ -ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΑΙΓΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ -ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0-0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ -Ε.Α.Π. 0-0
Π.Γ.Ε. Ν.Ε.Π-Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- 0-0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ -ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ 0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α-ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ 0-0
Ε.Α.Π Ε.Α.Π.-Ν.Ε.Π 0-0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ-ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ -ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
Π.Γ.Ε. Ν.Ε.Π-ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0-0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ -Ε.Α.Π. 0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ -ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ -ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ 0-0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ -ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0-0
Ε.Α.Π Ε.Α.Π.-ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0-0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ -ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-Ν.Ε.Π 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ -ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ -Ε.Α.Π. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ-Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- 0-0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ -ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ 0-0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ -ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
Π.Γ.Ε. Ν.Ε.Π-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α-ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ 0-0
Ε.Α.Π Ε.Α.Π.-ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ -Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ -ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0-0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ -Ν.Ε.Π 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ-ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0-0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -Ε.Α.Π. 0-0
Π.Γ.Ε. Ν.Ε.Π-ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ -ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ 0-0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ -ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ 0-0
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α-Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ -Ε.Α.Π. 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ -ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ 0-0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ -ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0-0
Π.Γ.Ε. Ν.Ε.Π-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
Ε.Α.Π Ε.Α.Π.-ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0-0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ -ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ 0-0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ -ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ 0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -Ν.Ε.Π 0-0

 

 

Α2 ΕΣΚΑ-Η

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
14η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0
15η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0

*Στο Β΄ Γύρο οι έδρες αντιστρέφονται.

Continue Reading

ΑΘΛΗΜΑΤΑ

Ποιοι θα κάτσουν στο ίδιο “τραπέζι” στη μεγάλη Ημερίδα της “Match”

Published

on

Στα ύψη το ενδιαφέρον για την Ημερίδα που διοργανώνει η «Match» την προσεχή Πέμπτη (19:00).

Εκπρόσωποι ιστορικών σωματείων στο ίδιο «τραπέζι» με στόχο να υπάρξει φέτος… ζωή στον τοπικό αθλητισμό.

Μπορείτε να παρακολουθήσετε live την Ημερίδα την Πέμπτη μέσα από το Matchnews.gr και Politeianews.gr καθώς και από τη σελίδα της “Match” στο facebook.

Ακολουθεί το πρόγραμμα και οι καλεσμένοι:

Ημερίδα: “Αθλητισμός και Covid”

Τα μέτρα προληπτικού ελέγχου σε Ερασιτεχνικά Πρωταθλήματα και Χώρους Άθλησης – Η πραγματικότητα και οι προβληματισμοί

Συντονιστής: Δημήτρης Σαρρής

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Χαράλαμπος Μπονάνος – Αντιπεριφερειάρχης Αχαΐας

Τάκης Πετρόπουλος – Αντιδήμαρχος Παιδείας και Αθλητισμού

 

Α’ ΕΝΟΤΗΤΑ

10:30-11:15

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ: ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΑΝΙΗΛΧΡΗΣΤΟΣ ΠΛΟΥΜΗΣ (δια ζώσης παρουσία)

ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ: ΑΡΗΣ ΡΟΥΣΣΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ: ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΡΟΝΤΙΝΗΣ

ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ Κ’ 92-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ: ΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ: ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΟΥΒΑΡΗΣ (δια ζώσης παρουσία)

ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ: ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

 

Β’ ΕΝΟΤΗΤΑ

11:20 – 12:05

ΜΠΑΣΚΕΤ – ΒΟΛΕΪ

ΕΣΚΑ-Η: ΤΑΚΗΣ ΤΣΑΓΚΡΩΝΗΣ

ΕΣΠΕΠ: ΘΟΔΩΡΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ: ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ

Α.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΩΝ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΛΑΦΕΚΑΣ

Α.Ο. ΓΛΑΥΚΟΣ: ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ: ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ: ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ

 

Γ’ ΕΝΟΤΗΤΑ

12:10 – 12:55

ΑΘΛΗΜΑΤΑ

ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΤΖΕΛΑΤΗΣ: ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Β. ΠΕΛ.ΣΟΥ

ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΥΡΕΤΑΣ: ΠΕΑΚ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΩΝ ΣΠΟΡ: ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ: ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΝΤΑΣ

Ν.Ο. ΠΑΤΡΩΝ: ΝΙΚΟΣ ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

FIGHT CLUB PATRAS: ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ

 

 

 

Continue Reading
Advertisement

Facebook