Connect with us

ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΟΣ

Το πρόγραμμα των Αγώνων Karting του 2020

Published

on

Ενόψει της επανέναρξης των αγωνιστικών δραστηριοτήτων μετά την περίοδο παύσης λόγω του κορωνοϊού, η Επιτροπή Αγώνων (ΕΠ.Α.) ανακοινώνει το αναθεωρημένο πρόγραμμα των αγώνων Karting για το 2020.

Συγκεκριμένα, το πρόγραμμα για το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Karting και για τους θεσμούς IAME Series Greece, Rotax Max Challenge και PICK Πάτρας για την τρέχουσα χρονιά είναι το ακόλουθο:

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ KARTING 2020

19 Ιουλίου – Π.Π. Karting – Αθήνα
30 Αυγούστου – Π.Π. Karting -Καλαμάτα

19-20 Σεπτεμβρίου – PICK – Πάτρα

11 Οκτωβρίου – IAME Series Greece
31 Οκτ.-1 Νοεμβρίου -Rotax Max Challenge

22 Νοεμβρίου – Π.Π. Karting – Πάτρα
13 Δεκεμβρίου – Π.Π. Karting – Αθήνα

ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΟΣ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του 2022 – Πότε θα γίνουν Ράλλι Αχαιός και Ανάβαση Πιτίτσας

Published

on

Η Επιτροπή Αγώνων ανακοινώνει  τα προγράμματα των Πανελληνίων Πρωταθλημάτων, Κυπέλλων και Επάθλων αυτοκινήτου για τη νέα αγωνιστική χρονιά του 2022 και φυσικά  χωρίς να παραγνωρίσει κανείς την πορεία της πανδημίας.

Σημειώνεται ότι το 58ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ράλλυ 2022 θα αποτελείται από 4 αγώνες σε ασφάλτινη και 4 σε χωμάτινη επιφάνεια. Οι αγώνες στις δύο διαφορετικές επιφάνειες θα αναδείξουν και ξεχωριστά και τους πρωταθλητές Ράλλυ Χώματος και Ασφάλτου για τη νέα χρονιά.

Οι λεπτομέρειες διεξαγωγής των αγώνων, όπως η προσμέτρηση του καθενός και οι Κλάσεις και οι Κατηγορίες στους διάφορους θεσμούς, θα ανακοινωθούν μέσω της Προκήρυξης και των Γενικών Κανονισμών. Τις προσεχείς ημέρες θα ανακοινωθούν, επίσης, και τα προγράμματα των αγώνων Karting, Crosscar και 4×4.

Σε οτι αφορά τα φημισμένα ράλι στην περιοχή μας, το Ραλλι Αχαϊός θα γίνει το διήμερο 16-17 Απριλίου και η Ανάβαση Πιτίτσας το διήμερο 26-27 Νοεμβρίου.

Αναλυτικά, οι αγώνες και οι ημερομηνίες τους για κάθε θεσμό είναι οι παρακάτω:

58ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΛΥ

2-3 Απριλίου – Ολυμπιακό Ράλλυ

16-17 Απριλίου – Ράλλυ Αχαιός

21-22 Μαΐου – Ράλλυ Κορίνθου

18-19 Ιουνίου – Ράλλυ Φθιώτιδος

2-3 Ιουλίου – Ράλλυ Ευβοιωτικό

17-18 Σεπτεμβρίου – Ράλλυ ΔΕΘ

8-9 Οκτωβρίου – Ράλλυ Κρήτης

22-23 Οκτωβρίου – Ράλλυ Φθινοπώρου

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΛΥ ΧΩΜΑΤΟΣ

2-3 Απριλίου – Ολυμπιακό Ράλλυ

21-22 Μαΐου – Ράλλυ Κορίνθου

18-19 Ιουνίου – Ράλλυ Φθιώτιδος

22-23 Οκτωβρίου – Ράλλυ Φθινοπώρου

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΛΥ ΑΣΦΑΛΤΟΥ

16-17 Απριλίου – Ράλλυ Αχαιός

2-3 Ιουλίου – Ράλλυ Ευβοιωτικό

17-18 Σεπτεμβρίου – Ράλλυ ΔΕΘ

8-9 Οκτωβρίου – Ράλλυ Κρήτης

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΛΥ ΙΣΤΟΡΙΚΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ

5-6 Μαρτίου – Ράλλυ Αττικό

26-27 Μαρτίου – Ράλλυ Λιβαδειάς

4-5 Ιουνίου – Ιστορικό Ράλλυ Ακρόπολις

2-3 Ιουλίου – Ράλλυ Ευβοιωτικό

5-6 Νοεμβρίου – Athens Rally Sprint*

19-20 Νοεμβρίου – Ράλλυ Βοιωτίας

ΚΥΠΕΛΛΟ ΡΑΛΛΥ ΧΩΜΑΤΟΣ

26-27 Φεβρουαρίου – Ράλλυ Start Line

26-27 Μαρτίου – Ράλλυ Λιβαδειάς

7-8 Μαΐου – Ράλλυ Θερμαϊκού

1-2 Οκτωβρίου – Ράλλυ Αμαλλιάδας

19-20 Νοεμβρίου – Ράλλυ Βοιωτίας

ΚΥΠΕΛΛΟ ΡΑΛΛΥ ΑΣΦΑΛΤΟΥ ΒΟΡΕΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

26-27 Μαρτίου – Ράλλυ Βέροιας

14-15 Μαΐου – Ράλλυ Κένταυρος

9-10 Ιουλίου – Ράλλυ Ηπειρωτικό

15-16 Οκτωβρίου – Ράλλυ Αλμυρός

ΚΥΠΕΛΛΟ ΡΑΛΛΥ ΑΣΦΑΛΤΟΥ ΝΟΤΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

5-6 Μαρτίου – Ράλλυ Αττικό

2-3 Απριλίου – Ράλλυ Σπριντ Μπράλου

15-16 Οκτωβρίου – Ράλλυ Αλμυρός

5-6 Νοεμβρίου – Athens Rally Sprint*

3-4 Δεκεμβρίου – Ράλλυ Παλάδιο

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΑΧΎΤΗΤΑΣ (& HTTC)

19-20 Μαρτίου – Τρίπολη

11-12 Ιουνίου – Μέγαρα

1-2 Οκτωβρίου – Μέγαρα

10-11 Δεκεμβρίου – Μέγαρα

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΑΒΑΣΕΩΝ & ΙΣΤΟΡΙΚΩΝ

9-10 Απριλίου – Ανάβαση Ομαλού*

7-8 Μαΐου – Ανάβαση Ριτσώνας

28-29 Μαΐου – Ανάβαση Κύμης

25-26 Ιουνίου – Ανάβαση Αχλαδόκαμπου

24-25 Σεπτεμβρίου – Ανάβαση Πορταριάς

29-30 Οκτωβρίου – Ανάβαση Αττικής

26-27 Νοεμβρίου – Ανάβαση Πιτίτσας

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΑΒΑΣΕΩΝ ΒΟΡΕΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

2-3 Απριλίου – Ανάβαση Βελβεντού

11-12 Ιουνίου – Ανάβαση Νιγρίτας

2-3 Ιουλίου – Ανάβαση Παλαιάς Καβάλας

1-2 Οκτωβρίου – Ανάβαση Κορύλοβου

22-23 Οκτωβρίου – Ανάβαση Βλάστης

19-20 Νοεμβρίου – Ανάβαση Ελασσόνας

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΑΒΑΣΕΩΝ ΝΟΤΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

5-6 Μαρτίου – Ανάβαση Τσακώνας

26-27 Μαρτίου – Ανάβαση Αιγείρας

21-22 Μαΐου – Ανάβαση Ζακύνθου

23-24 Ιουλίου – Ανάβαση Δημητσάνας

15-16 Οκτωβρίου – Ανάβαση Καρύστου

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΑΒΑΣΕΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

9-10 Απριλίου – Ανάβαση Ομαλού*

14-15 Μαΐου – Ανάβαση Γωνιών

9-10 Ιουλίου – Ανάβαση Βραχασίου

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ REGULARITY RALLY

19-29 Μαρτίου – ΑΣΜΑ

7-8 Μαΐου – ΑΛΜΑ 4×4

4-5 Ιουνίου – Ιστορικό Ακρόπολις

24-25 Σεπτεμβρίου – Σικυωνιών

15-16 Οκτωβρίου – Αττικό

26-27 Νοεμβρίου – Μόντε Βοστίτσα

ΚΥΠΕΛΛΟ ΔΕΞΙΟΤΕΧΝΙΩΝ ΒΟΡΕΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

12-13 Μαρτίου – Σέρρες

2-3 Απριλίου – Ξάνθη

14-15 Μαΐου – Αλεξανδρούπολη

4-5 Ιουνίου – Δράμα

25-26 Ιουνίου – Πτολεμαΐδα

24-25 Σεπτεμβρίου – Κιλκίς

15-16 Οκτωβρίου – Βελβεντό

19-20 Νοεμβρίου – Θεσσαλονίκη.

Continue Reading

ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΟΣ

Πλούσιο θέαμα και πλήθος κόσμου στην Ανάβαση Πιτίτσας – ΦΩΤΟ

Published

on

Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε την Κυριακή 21 Νοεμβρίου ο αγώνας αυτοκινήτου Ανάβαση Πλατάνι-Πιτίτσα από τον ΑΟ Πατρών, που φέτος ήταν αφιερωμένος στη μνήμη του παράγοντα του συλλόγου Σάκη Ξένου.

Στον αγώνα συμμετείχαν συνολικά 90 πληρώματα από όλη τη Ελλάδα  που πρόσφεραν θέαμα στους φίλους τους μηχανοκίνητου αθλητισμού και  το σημαντικό είναι ότι δεν υπήρξε το παραμικρό οργανωτικό πρόβλημα μα τε μέτρα ασφαλείας να λειτουργούν άψογα.

Για την ιστορία οι νικητές, ανά κατηγορία, είχαν ως εξής:

Ομάδα Α΄: Παναγιώτης Λιώρης. Ομάδα Ν: Μηνάς Μπενής.

Ομάδα Ε΄: Ανδρέας Ντόφης.

Ομάδα Α΄ έως 2 λίτρα: Βασίλης Μπάτζανος.

Ομάδα Ν έως 2 λίτρα: Κωνσταντίνος Καραθανάσης.

Formoula Salloun: Γιώργος Κακαλέτρης.

Κλάση Α5: Βασιλική Κουρτίδου.

Κλάση Ν2: Ανδρέας Καλυβιώτης.

Κλάση Ε10: Ο πατρινός Χρήστος Αυγερόπουλος.

Κλάση Ε12: Δημήτρης Τσούριανης.

Κλάση FST: Αργύρης Τσούλος.

Κλάση FSA έως 2 λίτρα: Σταύρος Χατούπης.

Γενική κλάση ιστορικών: Λεωνίδας Τσαγγαράς.

Ιστορικά κατηγορία 3: Δ. Σκεπεσιάνος.

Continue Reading

ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΟΣ

Έφτασε η ώρα για την Ανάβαση Πιτίτσας «Σάκης Ξένος»

Published

on

Τον τελευταίο αγώνα του Πανελληνίου πρωταθλήματος Αναβάσεων, την Ανάβαση Πλατάνι – Πιτίτσα 2021 «Σάκης Ξένος», διοργανώνει ο Αυτοκινητιστικός Όμιλος Πατρών, το Σάββατο 20 και την Κυριακή 21 Νοεμβρίου.

Οι επίσημες δοκιμές θα πραγματοποιηθούν το Σάββατο (11.30) και ο αγώνας την Κυριακή (10.00). Ο δρόμος θα κλείσει το Σάββατο στις 10.000 και την Κυριακή στις 08.00. Μετά το κλείσιμο του δρόμου θα απαγορεύεται η είσοδος των θεατών στη διαδρομή του αγώνα με οποιοδήποτε μεταφορικό μέσο, αλλά και πεζοί.

Οι θεατές θα παρακολουθήσουν τον αγώνα στις θέσεις με την ειδική σήμανση που έχει ορίσει η οργάνωση και δεν θα επιτρέπεται για κανέναν λόγο να μετακινούνται από εκεί κατά τη διάρκεια του αγώνα.

Οι συμμετοχές:

Α/α Νο ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ AYTOKINHTO ΚΑΤ./ ΚΛΑΣΗ
1 1 START LINE ΜΠΙΛΙΔΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ CITROEN SAXO VTS N2
2 2 ΑΟΛΑΠΥΡΓΟΥ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ PEUGEOT 106 S 16 N2
3 3 ΑΟΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ PEUGEOT 106 S 16 N2
4 4 ΑΣΜΑ ΝΤΕΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ CITROEN SAXO VTS N2
5 5 ΑΛΕΖΑΚΥΝΘΟΥ ΔΕΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ PEUGEOT 106 S 16 N2
6 6 ΑΛΑΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΣΟΥΚΟΥΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ PEUGEOT 106 S 16 N2
7 7 ΑΟΛΑΠΥΡΓΟΥ ΤΣΙΠΗΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ PEUGEOT 106 S 16 N2
8 8 ΑΣΜΑ ΚΑΛΟΒΥΡΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ PEUGEOT 106 S 16 N2
9 9 ΑΣΜΑ ΠΕΝΕΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ PEUGEOT 106 S 16 N2
10 10 ΑΛΑΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΡΕΚΚΑΣ ΠΑΝΑΓΓΕΛΟΣ PEUGEOT 106 S 16 N2
11 11 ΑΟΠΑΤΡΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ PEUGEOT 106 S 16 N2
12 12 ΦΙΛΜΠΑ ΦΟΥΝΤΑΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ PEUGEOT 106 S 16 N2
13 14 ΑΛΑΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΡΕΚΚΑΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ CITROEN SAXO VTS N2
14 15 ΑΣΜΑΝΗΛΕΙΑΣ ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ RENAULT CLIO SPORT N3
15 16 START LINE ΦΩΤΕΙΝΕΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ HONDA CIVIC TYPE R N3
16 17 ΑΣΣΟΑΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ HONDA CIVIC TYPE R N3
17 18 ΑΣΣΟΑΑ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ HONDA CIVIC TYPE R N3
18 19 ΣΦΙΚΑ ΜΠΕΝΗΣ ΜΗΝΑΣ MITSUBISHI LANCER EVO IX N4
19 20 ΑΛΜΑ ΑΙΓΙΟΥ ΛΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ PEUGEOT 106 Rallye A5
20 21 ΑΟΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΛΑΚΗ ΜΕΛΙΣΣΑ TOYOTA YARIS A5
21 22 ΑΟΠΑΤΡΑΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ TOYOTA YARIS A5
22 23 ΑΣΜΑ ΚΟΥΡΤΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ TOYOTA YARIS A5
23 24 ΟΜΑΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΑΝΑΓΝΟΥ ΠΑΥΛΟΣ CITROEN SAXO VTS A6
24 25 ΛΑΒΟΛΟΥ ΚΟΜΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΑΔΑΜ PEUGEOT 106 S 16 A6
25 26 ΑΣΙΣΑ ΝΤΟΥΣΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ CITROEN C2 GT A6
26 27 ΑΛΑΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΡΕΚΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ CITROEN SAXO VTS A6
27 28 ΑΣΜΑ ΜΠΑΤΖΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ CITROEN SAXO VTS A6
28 29 ΑΟΠΑΤΡΑΣ ΛΑΖΑΝΑΣ ΗΛΙΑΣ FORD PUMA KIT CAR A7
29 30 START LINE ΝΤΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ CITROEN SAXO VTS A7
30 31 ΕΛΕΤΑ ΚΑΝΔΗΛΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ PEUGEOT 208 T16 A8
31 32 START LINE ΜΟΥΡΓΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ MITSUBISHI LANCER EVO IX A8
32 33 ΑΣΜΑ ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ FORD ESCORT RS COSWORTH A8
33 34 ΑΣΜΑ ΛΙΩΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ FORD ESCORT RS COSWORTH A8
34 35 ΦΙΛΜΠΑ ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ PEUGEOT 205 RALLYE 1.6 E10
35 36 ΑΣΣΟΑΑ ΤΡΑΓΟΥΛΙΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ PEUGEOT 106 Rallye E10
36 37 ΦΙΛΜΠΑ ΑΡΕΘΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ PEUGEOT 106 S 16 E10
37 38 ΑΟΠΑΤΡΑΣ ΑΥΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ CITROEN VTS E10
38 39 ΕΛΕΤΑ ΛΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ PEUGEOT 106 S 16 E10
39 40 ΑΣΜΑ ΝΤΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ PEUGEOT 205 RALLYE 1.6 E10
40 41 START LINE ΦΑΣΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ PEUGEOT 106 S 16 E10
41 42 ΑΟΠΑΤΡΑΣ ΚΑΜΠΕΡΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ FORD FOCUS ST 170 E11
42 43 ΦΙΛΜΠΑ ΘΕΟΣ ΚΙΜΩΝΑΣ VOLKSWAGEN GOLF GTI 2.0 16V E11
43 44 ΑΟΠΑΤΡΑΣ ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ PEUGEOT 306 S16 BASE E11
44 45 ΑΛΜΑ ΑΙΓΙΟΥ ΜΠΟΥΡΟΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ HONDA CIVIC E11
45 46 ΑΣΜΑ ΧΑΡΜΑΝΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ FORD ESCORT MK2 RS2000 GR4 E11
46 47 ΑΣΣΟΑΑ ΚΟΥΡΝΙΑΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ FORD ESCORT RS 2000 E11
47 48 ΕΛΕΤΑ ΒΕΡΓΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ OPEL MANTA 2.0E E11
48 49 ΑΛΑ ΝΤΟΦΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ FORD ESCORT RS 2000 E11
49 50 ΑΟΠΑΤΡΑΣ ΝΤΕΡΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ OPEL ASCONA I 2000 E11
50 51 ΑΛΑΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ OPEL ASCONA 2.0E E11
51 52 START LINE ΚΑΠΟΥΡΕΛΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ BMW 320 E30 E11
52 53 ΕΛΕΤΑ ΚΟΥΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ HONDA CIVIC TYPE R E11
53 54 ΑΣΜΑ ΣΚΑΝΔΑΛΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ BMW 320 E30 E12
54 55 ΑΛΑΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΧΟΝΔΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ FORD SIERRA RS COSWORTH E12
55 56 ΑΣΣΟΑΑ ΚΑΝΣΟΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ VOLKSWAGEN GTI G60 E12
56 57 ΑΣΣΟΑΑ ΤΣΟΥΡΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ FORD FOCUS RS E12
57 58 START LINE ΡΑΠΑΤΖΙΚΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ LANCIA DELTA INTEGRALE FS E12
58 59 START LINE ΣΚΟΡΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ OPEL ASCONA 2.0E E12
59 60 ΑΛΑΧΑΝΙΩΝ ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ALFA ROMEO 75 TURBO E12
60 61 ΑΛΑ ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ AUSTIN-MORRIS COOPER FSA2L
61 62 ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ PEUGEOT 106 S 16 FSA2L
62 63 ΑΟΠΑΤΡΑΣ ΛΥΚΟΘΑΝΑΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ PEUGEOT 205 RALLYE 1.6 FSA2L
63 64 ΕΛΕΤΑ ΜΠΙΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ LADA VFTS FSA2L
64 65 ΦΙΛΜΠΑ ΤΖΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ FORD ESCORT RS 2000 FSA2L
65 66 ΑΛΑΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΑΝΕΛΟΣ PEUGEOT 106 S 16 FSA2L
66 67 ΛΕΜΑΝ ΧΑΤΟΥΠΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ OPEL CORSA-B 1.6i FSA2L
67 68 ΑΛΕΖΑΚΥΝΘΟΥ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΡΕΝΟΣ PEUGEOT 106 S 16 FSA
68 69 ΑΛΑΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ FORD ESCORT RS 2000 FSA
69 70 ΑΟΠΑΤΡΑΣ ΚΑΜΠΕΡΟΣ ΓΟΥΙΛΛΙΑΜ FORD ESCORT MK2 TURBO FST2
70 71 ΑΛΑΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΑΣΙΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ BMW 3 E30 FS FST2
71 72 START LINE ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ SKODA FABIA 1.2 TURBO FST2
72 73 ΦΙΛΜΠΑ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ SKODA FABIA III FST2
73 74 START LINE ΡΑΠΑΝΤΖΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ SEAT IBIZA 1.8TURBO FST2
74 75 ΑΣΣΟΑΑ ΚΑΚΑΛΕΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ OPEL ASTRA G COUPE FST2
75 76 ΑΛΑΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΑΝΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ SUBARU IMPREZA STI FST
76 77 ΑΟΛΑΠΥΡΓΟΥ ΤΣΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ MITSUBISHI LANCER EVO VIII FST
77 78 ΑΣΜΑ ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ FORD ESCORT MK2 RS2000 GR1 3/D3
78 79 ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ FORD ESCORT MK2 RS2000 GR1 3/D3
79 80 ΑΣΙΣΑ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ OPEL MANTA 2.0E 3/D3
80 81 ΑΣΜΑ ΣΚΕΠΑΣΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ FORD ESCORT MK2 RS2000 GR4 3/D3
81 82 ΑΣΜΑ ΤΣΑΓΓΑΡΑΣ ΗΛΙΑΣ OPEL MANTA 200 E 4/E6
82 83 ΑΣΜΑ ΚΑΛΥΒΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ BMW 2002 TI GR1 2/C3
83 84 ΟΜΑΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΜΑΓΓΙΔΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ FORD ESCORT RS 2000 3/D3
84 85 ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΛΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ FORD ESCORT MK1 RS2000 GR1 2/C3
85 86 ΑΣΜΑ ΤΣΑΓΓΑΡΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ OPEL ASCONA 400 4/E6
86 87 ΑΛΕΖΑΚΥΝΘΟΥ ΠΑΝΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ BMW 3 E36 FS FSA/DRIFT
87 88 ΦΙΛΜΠΑ ΤΖΟΥΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ TOYOTA STARLET DRIFT FSA/DRIFT
88 89 ΑΛΜΑΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΜΑΝΤΖΙΩΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ BMW 3 E30 TURBO FS FST2/DRIFT
89 90 ΑΛΕΖΑΚΥΝΘΟΥ ΕΓΓΛΕΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ BMW 3 E36 FS FST/DRIFT
90 91 ΑΛΕΖΑΚΥΝΘΟΥ ΕΓΓΛΕΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ NISSAN SILVIA DRIFT FST/DRIFT
Continue Reading
Advertisement

Facebook

Copyright © 2019 Mikad Εκδοτικές Διαφημιστικές Υπηρεσίες. --- Το σύνολο του περιεχομένου και των υπηρεσιών της ιστοσελίδας matchnews.gr διατίθεται στους επισκέπτες αυστηρά για προσωπική χρήση. Απαγορεύεται η χρήση σε οποιοδήποτε μέσο, μετά ή άνευ επεξεργασίας, χωρίς γραπτή άδεια του εκδότη.